Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fejtett bableves habarás és...

Fejtett bableves habarás és rántás nélkül pulykahússal hány kalória lehet?

Figyelt kérdés
márc. 19. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mekkora adagról beszélünk? Milyen alapanyagokat tartalmaz? Hogy lett elkészítve? Konkrét adatok nélkül nem lehet erre válaszolni. Értelmezhetetlen a kérdésed.
márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az adagot én fogom kimérni, attól függően, hogy mennyi fér bele a kalóriabevitelembe. Zöldségeket és húst tartalmaz. Arra, hogy hogyan lett elkészítve sajnos nem tudok válaszolni, mert nem én készítettem. Ha én készítettem volna, akkor ki tudnám számolni, hogy mennyi kalória. Akkor inkább úgy kérdezem, hogy maximum mennyi lehet benne?
márc. 19. 11:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel aki készítette, az is diétázik, így plusz zsiradék vagy egyáltalán nincs benne vagy minimális.
márc. 19. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy 300 grammos adag valahol 100 és 400 kcal között lehet, úgyhogy nulla adat alapján tényleg nem lehet válaszolni. Attól is függ, hogy amit kiszedsz a tányérba, ott hány gramm hús, zöldség, hüvelyes, burgonya van. Viszont azt tudd, hogy senkinek nem egy-két tál bablevesen fog múlni a diétája.
márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Surusegtol nagyon fugg de kb 70 kval/100gr
márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
márc. 19. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:

A sűrűség fontos, mert tegyük fel nagyjából ki lehet számolni a benne lévő bab és egyéb zöldségek plusz a pulykahús kalóriatartalmát, de az is fontos, hogy mennyi vízzel öntik fel. Valaki sok fűszert tesz bele és több vizet is elbír neki, míg másnak megáll benne a kanál, olyan sűrű, mert úgy szereti.

Ha kimérsz tányérba 100 grammnyit a sűrűbb levesből, tele sok zöldséggel, hússal, meg egy 100 grammos hígabbat, több lével, amiben egy-két darab hús meg zöldség úszik, akkor eltérő lehet a kalóriatartalmuk.

márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" 300 grammos adag valahol 100 és 400 kcal között lehet "


egyetértek

márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vadászd ki a húst, mérd le csak azt. Keresd ki a pulykacombot vagy amiből van és számolj azzal. A levet, zöldséget gyakorlatilag elhanyagolhatod, a húsban van a kcal nagyja.
márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kalóriabázisba beírod a receptet, majd az adagot, kiszámolja.
márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!