Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beteges ez a sok flatuláció?

Beteges ez a sok flatuláció?

Figyelt kérdés
előző héten kipróbáltam egy internetes hirdetésben található fogyókúra-módszert, de ennek következményeképpen ...hogyismondjam.. a flatulációs ingereim száma egyre csak növekedett és növekedett. Aztán hipp-hopp itt lettek az ünnepek, jött a sok vendég... Elég sok kellemetlen helyzetet okozott ez nekem. Aztán kieszeltem egy tervet: A 23-ai bableves és töltött káposzta maradékát odaadtam Bonny-nak (a kutyámnak). Ez hamar megtette a hatását, igencsak beindult Bonny bélgázképződése... Ez karácsony napjára tökéletes álca volt, csak kicsit nehéz volt mindenhova magammal cipelnem szegény kutyust, hogy aztán mindig ráfoghassam a kellemetlen hangot és szagot... Szerintetek milyen módszerrel tudnám magam kikúrálni a betegségből?

2013. dec. 27. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát a kutyáddal álcázod, hogy rohad a beled.


Seems legit.

2013. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer csak elmúlik. Ne figyelj rá,ne foglalkozz vele, ne stresszelj rajta, és sztem vonulj el és csukd magadra az ajtót, amíg el nem múlik:S
2013. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*illetve nemtom.
2013. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mitzre97 válasza:
Szerintem szarj egy jó keményet aztán csak elmúlik ha nem akkor vegyél valamit puffadás ellen
2013. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek az lehet a gond, hogy a fent említett fogyókúra-módszerben téglapor és tej szerepelt napi 3szor a főétkezések helyett?
2013. dec. 31. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Téglapor?? Hát talán nem kellett volna téglát enni:O Ott a bűnös O.O
2013. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg szemetet esznek az emberek, amik betesznek az emésztésnek és a bélflórának. Semmi meglepőt vagy ritkát nem sikerült írni eddig.. ezek teljesen átlagos, rengeteg embert érintő dolgok, pont annyira átlagos és hétköznapi mint a rák.


Talán mindkettőt el kellene kerülni (rákot is és az emésztőrendszer károsítását is. talán a kettő még össze is függ..)

2013. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!