Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, ez jó ebédnek?

Fogyókúrázom, ez jó ebédnek?

Figyelt kérdés
Eddig kalória deficitben ettem viszonylag egészségtelen ételeket, viszont most megprobálok kalória deficitben is egészségsen táplálkozni. Egy egyszerű tartár mártást kikeverek (kb 20g majonéz, citrom, tejföl, bors, mustár) a salátához, öntetnek. Saláta mixeket szoktam venni, abból megeszem az egész zacsit. Ehhez mirelit sültkrumplit eszek (200g) hogy könnyebb legyen ezt tartani hosszabb távon. Jó ez így? Zsírból akarnék fogyni az mellett, hogy jobban odafigyelek az evésemre

márc. 20. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Biztos, hogy kell az a sültkrumpli meg a majonéz? Miért nem eszel hozzá inkább husit? Az is tartós
márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
A sult krumplit kihagynám, tartár mártásbol meg minél kevesebbet. En se tudom csak ugy megenni a salátát, nagyon kevés ontetet szoktam beletenni és pirított kenyérrel eszem.
márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, hogy se a krumpli, se a majonéz nem diétás, de nehezen válnek meg tőle (Ha nagyon offos, akkor persze fokozatosan csökkenteném) . Viszont az a kérdésem, hogy ilyen mennyiséggel tartható-e, belefér-e még a célokba amiket leírtam? (Nem szoktam reggelizni, se vacsorázni, max gyümölcsöt eszek napközben.)
márc. 20. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nem jó. Semmi fehérje. Így hamar éhes leszel.

Kövesd az okostányért.

Szénhidrát+ fehérje + kis zsír + zöldség

Minden étkezesben. Itt a krumoli a szenhidrat, az ontet a kis zsir, a zoldseg a salata de semmi feherje


Nem fogod tudni tartani hosszab tavon mert ehes leszel. A mirelit krumplit meg teleolajozzak. Inkabb vegyel egy keumplit es vagdosd fel te

márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Az nem jo, ha nem reggelizel és nem vacsorázol, inkább tobbszor egyél kevesebbet.

márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiányolom a húst vagy halat, azzal jobb lenne.

Ha néha eszed csak így, az jó, de pont a majonéz és az olajos sült krumpli megdobja a kalóriát.

Miért nem reggelizel, miért nem vacsorázol?

márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó ha nem reggelizel es nem vacsorázol. Kb minden tápanyagból hiányod lesz. És rettenet keveset eszel.

Nem órsz bemet kort súlyt és magassagot de minimum 1300 kcal kell egy alacsony lánynak is. Neked ez fele sincs.

márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb mindenki le lett pontozva, aki azt írta, hogy nem jó.

Kell a hús! Nagyon fontos a fehérjebevitel. Nagy diétázásban vagyok és eddig 16kg-tól szabadultam meg. Sok zöldség, sok husi, natur joghurt, light sajt, sok leves (tészta és habarás/rántás nélkül). Rájöttem, hogy nem lehetetlen tartani egy diétás étrendet, sőt, mennyiségre talán többet is eszek, mint előtte, de a minőségen változtattam. Javaslom a yazio alkalmazást, mert hatalmas segítséget nyúlt.

#1 voltam

márc. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez a majonáz-sült krumpli az egészségesebb, akkor el sem tudom képzelni mi volt az egészségtelenebb. :D Attól hogy a szar mellé teszel egy kis salátát, attól az még szar marad, csak salátával. :)

Majonéz helyett joghurtos önteteket egyél, sültkrumpli helyett meg mondjuk édesburgonyát, vagy bulgurt. És igen, kell a hús is. Ha vega vagy, akkor tojást vagy tofut, esetleg hüvelyeseket tegyél még bele a saliba, mert szükség van fehérjére is. Írod is hogy zsírból akarsz fogyni, de ezzek az étkezéssel pont hogy izomból fogysz, mert nincs benne semmi fehérje.

márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!