Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen aktivitási szint?

Ez milyen aktivitási szint?

Figyelt kérdés

Heti 5 súlyzós edzés - 5x1-1,5 óra / hét (intenzív, bukásig vitt szettek)


Irodai munka


Napi 18-20e lépés.


Az irodai munkát kompenzálja ennyi lépésszám? Attól tartok, hogy azért nem fogyok, mert a napi aktivitásom kevés és növelnem kellene a mozgást.


Áprilistól tervezek heti 4-5 alkalommal az edzéseim után 1 órát lépcsőző gépes kardiót. Most is csinálnám, de jelenleg a munkahelyen, hogy meglegyen az átlag 8 óra többet kell maradnom (rugalmas munkarend, 3 havonta meg kell lenni a 8 óra átlagnak), viszont áprilistól minden sínen lesz.


Szóval áprilistól így lenne:


5 súlyzós edzés

Irodai munka

18-20e lépés

1 óra lépcsőzőgép


Ez már túl sok lenne, mit gondoltok?



márc. 21. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9 vagyok. Heti 2-3 kb 60 perces súlyzós edzés itthon, hetente kb 200 km bringa, és napi kb 17-18 000 lépés. 40 éves vagyok, 165 centi. Így fogytam 60-ról 52-re, 4 hónap alatt napi 2000 Kcal-al.

Lehet hogy azóta alakult ki valami, igen. Mondjuk nem tudom milyen magas vagy és hány kg, de férfiként ennyi mozgás mellett a 2000-el mindenképp fogynod kéne.

márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

😂 Persze persze, új vagy itt..

Véletlenül sem az, aki már negyvenmilliószor írt ki ide kérdést.

márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!