Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel szép alakom lesz, ha...

Ezzel szép alakom lesz, ha kevés rajtam a felesleg?

Figyelt kérdés

Itt vannak a makróim, mindennap így eszem

1200 kcal

Zsír: 42 g

Ch:52 g

Fehérje:150 g

Mellette edzés

Tojást, csirkét, zöldségeket fogyasztok és rengeteg vizet, esetleg zero dolgokat. Egy hónapja csinálom előtte kicsit lazábban diétáztam (1500-1700 kcal) és több szénhidrát, de szeretném eltüntetni a zsírt mindenhonnét


márc. 28. 17:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kevés felesleget úgy értem, hogy igazából a has-csípő része kritikus, de azért van nyilván, azért is szeretném eltüntetni
márc. 28. 17:39
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Mintha egy femina.hu vagy egy shopbuilder bekezdést olvastam volna. Biztos szép alakod lesz (bár az alak jelen esetben főleg az edzésen fog múlni).
márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 50 kilós vagy akkor igen. Amúgy ki fogsz éhezni és megbetegedni. Fehérjét felezni, szénhidrátot duplazni
márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Edzek mellette súllyal, de szerintem az edzés táplálkozás nélkül nem ér semmit, de én úgy tudom főleg az étkezésen múlik
márc. 28. 17:51
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Alak = forma = izom

Izom pedig a progresszív súlyzós edzés (plusz kalóriaszámoláson alapuló sporttáplálkozás) által építhető.

márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor jól csinálom, ha súlyos edzés van és jó a fehérje is, gondolom így már nőhet az izom, fentebb leírták, hogy a ch alacsony, de igazából én a csirke zöldséggel érzem azt, hogy jól laktam a zabtól meg a tk dolgoktól, gyorsabban éhes leszek, max a barna rizs ami jobban laktat
márc. 28. 18:02
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos jó étvágyam van és könnyen hízom
márc. 28. 18:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A fejlődés kulcsa mindig a hosszútávú fenntarthatóság. Ha az nem adott, akkor veszett fejsze nyele.
márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ezt fent tudom tartani, szenvedes nélkül is, remélem sikerülni fog elérni a kívánt formát!

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat

márc. 28. 18:07
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon keveset eszel. Így nem fog épülni az izom, hiába a fehérje
márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!