Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel szép alakom lesz, ha...

Ezzel szép alakom lesz, ha kevés rajtam a felesleg?

Figyelt kérdés

Itt vannak a makróim, mindennap így eszem

1200 kcal

Zsír: 42 g

Ch:52 g

Fehérje:150 g

Mellette edzés

Tojást, csirkét, zöldségeket fogyasztok és rengeteg vizet, esetleg zero dolgokat. Egy hónapja csinálom előtte kicsit lazábban diétáztam (1500-1700 kcal) és több szénhidrát, de szeretném eltüntetni a zsírt mindenhonnét


márc. 28. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt fent tudom tartani"

Ezt pár nap/hét elteltével kijelenti azért mókás. Nekem is 5 teljes éven keresztül abból állt a mindennapi étrendem, hogy reggeli fehérjepor-zab-banán, ebéd csirke-rizs-uborka, vacsora tojás-paprika-hagyma. Bizony, az év minden egyes napján. Amíg a családom karácsonykor mellettem ette a finom halászlevet, addig én az ünnepi asztalnál dobozból tömtem magamba a natúr csirkemellet. Amikor 5 év után már öklendeztem a zab vagy a tojás szó hallatán is, akkor már nem gondoltam annyira fenntarthatónak ezt az okosságot. Úgyhogy majd térjünk vissza pár esztendő múlva a kijelentésedre.

márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

De szeretnék zsírt veszteni, hastájékról de sajnos nincs helyi fogyás és mellette meg szeretnék formálódni is, csak a kettő nem lehetséges együtt amit nagyon sajnalok.

Esetleg ha lemegy a zsír és utána elkezdek többet enni mondjuk olyan 1900 úgy jöhet fel izom vagy ezt hogyan lehetne megoldani?

márc. 28. 18:21
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó

Én ezt már egy évig csinaltam sajnos, aztán utána kicsit visszább vettem, mert hát muszáj voltam élni is kicsit, és elvesztettem azt a formát és most szeretném visszanyerni

márc. 28. 18:23
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne valami arany közép utat talalni, mert már “””elpazaroltam”” erre az egész tinédzser korom a számolásra, a megvonásokkal es ennek köszönhetően sosem lehetett szulinapi tortám se, meg nem mehettem a barátaimmal mondjuk enni egyet, de jelenleg meg normális a súlyom de mégis zavar az a felesleg ott
márc. 28. 18:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Kis testképzavar és étkezési zavar is bejátszik nálad, ezt te is tudod. Ami fenntartható: fizikai aktivitásnak megfelelő kalóriabevitel, változatos (és finom, ízes) étrend, minimum 1.5 g/tskg fehérje, heti két-három progresszív súlyzós edzés, egy kis kardió, egy kis nyújtás, sok pihenés, stresszcsökkentés (amennyi a munka mellett lehetséges), gyakori szex, gyakori szociális élet. Én így értem el életem legjobb fizikumát és erőszintjét, nem a zab-csirke-tojás kombóval.
márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!