Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 54kg 170cm nőnek milyen?

54kg 170cm nőnek milyen?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 12:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
35%
Teljesen jó szerintem.
ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én kicsit kevésnek gondolom, de ehhez értelemszerűen látni kéne.
ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel a magassággal az egészséges BMI valahol 53-73 kiló között van, tehát az optimális tartományon belül vagy.
ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Vékony vagy.
ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez még egészséges súly, de ez az, ahonnan tényleg már ne akarj fogyni. Amúgy meg én is ilyen magas vagyok, én ilyen magassággal a 60-65 kg-t preferálom magamon, de nyilván kinek mi, kb. 55-70 között egészséges súlyról beszélünk.
ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ha nem vagy testépítő, akkor a BMI-t lehet alkalmazni, ami szerint ez normális testsúly.

Az egészséges hormonháztartáshoz még a testzsírszázalékot kell nézni. Ami nőknek 20-30% között optimális a menopauza előtt, utána kicsit magasabb is oké.

ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még épp jó... de ennél vékonyabb ne légy már.
ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Ez inkább az izom- zsír arányokon múlik nem azon ,hogy mit mutat a mérleg.

Én 176 cm vagyok és 60kg .

Irigyek is az angolok :))

ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

8, en 175cm 61kg es zsiros vagyok itt-ott. Pl hasamon es derekamon van egy zsirreteg ami kidudorik, ha ugy ulok. Terdkalacs es comb egesz zsiros ilyen ütni lehetne vele tipus. Nem is veszek fel soha, de soha rovidnacit.

Bokam vastag, karom zsiroska, lotyogos.

Pedig amugy heti 2x edzek 1 orat nagyon kemenyen.

Akkor nezek ki jol, ha 2 honapig nagyon tisztan eszem es viszonylag alacsony kaloriat. Maskepp zsiros/vizes/pufi.

ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok jelenleg 56 kg,amikor 54-re fogyok nèha (stressztől általában),beszólnak hogy túl sovàny vagyok…
ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!