A kislányom 13 éves 158cm és 52kg szerintetek kellene fogynia?




válasza:Hát ha ezt ő kérdezte, akkor agyból már így is többet fogyott, mint szabadna, de ha nem ő kérdezte, akkor te se panaszkodhatsz kedves kérdező! -.-
Inkább erősödnie kellene még, nemhogy fogyni!




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Amikor megkérdeztem miért akar abban járni a vàlasz annyi volt, hogy már több barátnőjének is vannak tangái és ő is azt szeretne. Mit gondoltok, vagy a Ti lányotok is állt elő hasonlóval.? Mit tartotok jó megoldásnak?
Sziasztok! A majdnem 14 éves lányom ma szólt, hogy van egy pici lyuk a leghátsó fogán. Minden nap rendszeresen (2x) mossa, néha-néha 1x, de nagyon ritkán. Állítása szerint szájvizet is használ. Genetika terén is minden rendben, 1 lyukas fogam van összvisz, az...
Milyen színű a fal,esetleg a szőnyeg,ha van?van-e tapéta?mivel diszítitek a falat,a szobáját,hogy csajos legyen?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




