Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kislányom 13 éves 158cm és...

A kislányom 13 éves 158cm és 52kg szerintetek kellene fogynia?

Figyelt kérdés

2024. ápr. 7. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2024. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha ezt ő kérdezte, akkor agyból már így is többet fogyott, mint szabadna, de ha nem ő kérdezte, akkor te se panaszkodhatsz kedves kérdező! -.-


Inkább erősödnie kellene még, nemhogy fogyni!

2024. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem!!
2024. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2024. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Igen, sajnos ha mér ennyi idősen így el van hízva, az az egész testi fejlődésére kihat és visszafordíthatatlan károkat okoz. Pl. lúdtalp, gerincproblémák, szív és érendszeri, cukorbetegség. Ne birkuljatok be a nagy body positivitynek. Az az egészségnek egyáltalán nem "positivity".
2024. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Bőven elég, ha sokat mozog.
2024. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
78%
Föl ne szedjen, arra vigyázzon, de ahogy #6 írta: mozogjon sokat!
2024. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
50%
Semmiképpen. És még szedhet is fel! #7 baromságot ír, ehhez a magassághoz még simán hízhat.
2024. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Hogy ne szedhetne még fel. Ez teljesen normális súly ennyi centihez, meg még plusz néhány kilót lazán felszedhetne, ha nem egy botsáska akar lenni, és mivel ugye még fejlődésben vana szervezete, így főleg nem ilyenkor kellene a botsáska testalkatra hajtani.
2024. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ott semmi gond, nyugi. Pont jó.
2024. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

A kislànyom (most kezdi majd. 7-osztályt 13éves és a tanszervásárláskor bejelentette, hogy idéntől már szeretne tangát hordani a suliba, én meg csak...

Amikor megkérdeztem miért akar abban járni a vàlasz annyi volt, hogy már több barátnőjének is vannak tangái és ő is azt szeretne. Mit gondoltok, vagy a Ti lányotok is állt elő hasonlóval.? Mit tartotok jó megoldásnak?

A 13 éves kislányomnak kilyukadt alul a leghátsó foga. Ez normális?

Sziasztok! A majdnem 14 éves lányom ma szólt, hogy van egy pici lyuk a leghátsó fogán. Minden nap rendszeresen (2x) mossa, néha-néha 1x, de nagyon ritkán. Állítása szerint szájvizet is használ. Genetika terén is minden rendben, 1 lyukas fogam van összvisz, az...

1-3éves kislányotok szobája milyen?

Milyen színű a fal,esetleg a szőnyeg,ha van?van-e tapéta?mivel diszítitek a falat,a szobáját,hogy csajos legyen?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!