Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék "egyszerűen"...

Hogy tudnék "egyszerűen" lefogyni?

Figyelt kérdés
Egy, másfél éve még hozzávetőlegesen jó alakom volt. Azóta felszedtem olyan 8-10 kilót, és az istenért se akar lejönni (jó, azért nem is gyúrok rájuk rendesen). Emellett gimnazista vagyok, és elég sok tanulnivalóm van, az étrendemre nem igazán tudok figyelni, bár ez változhat még. Mindig úgy eszem, hogy ami van a hűtőben azt bedobom a hasamba, és kész. Se jó étrendem, se jó életmódom nincs igazán. Tudnátok jó módszereket mondani arra, hogy hogy tudnék lefogyni? (90 naposat próbáltam de nem volte lég kitartásom hozzá, és a hosszabb dolgokat se igen szeretem... magyarul csak fogyni akarok, fogyokúrázni nem :DD) Lehetőleg olyan lányok válaszait várom, akiknek sikerült is lefogyniuk így. Köszönöm X)
2010. okt. 26. 22:42
 1/9 anonim válasza:
47%

"Hogy tudnék "egyszerűen" lefogyni?"


Viccesen:

-Ne egyél! Ez a legegyszerűbb módja!

-Tanulj a könyvtárba ott legalább nincs hűtő XDDD

-tegyél répát a hűtőbe és azt edd!

-mászkálj sokat gyalog, hagyd a buszt, villamost! Így spórolsz a bérleten is! XD

2010. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mozgással! Nem tudom mennyi időd van de 3×1 óra hetente szerintem belefér. (De az intenzív mozgás legyen!)
2010. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy fogytam le, a suliban, hogy délelőtt 2 abonettes szendvics fél liter tea. Mindig ezt vittem. Délután 3 kor mikor hazaértem akkor ebédeltem ami volt otthon de azt is mértékkel, igyekeztem kenyér nélkül, sokszor gyalogoltam busz helyett, nem séta hanem gyors gyaloglás. Így simán ugráltak le hetente az 1 kg. Egy idő után néha délelőtt ettem egy csigát, vagy bagetett ha már untam az abonetett.
2010. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nálam az vállt be ha erőt vettem magamon és reggel 1-2órával korábban felkeltem tornázni, futni, mozogni.

Este kicsit korábban lefekszel. és hidd el nincs jobb egy jó kis reggeli tornánál.

Annyiféle dvd van, miért nem veszel egyet?Tuti hogy 2 hét után ha csak minden második nap is tornázol meglátszik majd és örömmel fogsz reggelente felkelni.

Regelizz-az fontos, azon nem éri meg spórolni. Napközben meg dobj be 1-2 almát, vagy valamilyen fogyókurás kekszet, igyál sok sok vizet....aztán vacsorára jöhet egy kis tonhal, vagy bármi könnyű. Nem kell koplalnod, és ma már szerintem mindenki kivűlről fújja mik azok az alacsony kalóriatartalmú ételek amiktől nem csak egészséges maradsz de fogyni is fogsz.

Nézz kicsit utána neten...hidd el csak elhatározás kérdése.

2010. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*Se jó étrendem, se jó életmódom nincs igazán.


Pedig ez a kettő kell csak a fogyáshoz.

Jó étrend, mozgás és alvás.

2010. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sehogy...:/
2010. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Atika válasza:
0%
emeld fel a zsíros valagadat a géptől és menj futni
2010. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az alapokat, ha betartod, akkor nagy eredményeket érhetsz el. Ezek:

- szénhidrát tartalmú ételt csak délelőtt fogyassz

- délután fehérjetartalmú ételeket egyél (meg kell növelni a fogyás ideje alatt a fehérje mennyiséget, hogy ne az izmaink sorvadjanak el, hanem a zsír tűnjön el - minél több izmunk van, annál több kalóriát égetünk el, tehát vigyázzunk rájuk :))

- ebédre a legjobb választás a szárnyashús, köretnek leginkább zöldségek, különféle saláták, ritkábban rizs vagy burgonya. Ezt napi szinten nem mindenki teheti meg, de nem kell aggódni. Ha odafigyelsz arra, hogy tésztából kevesebbet, húsból, zöldségből többet szedsz, az is hatásos lesz :).

- felejtsd el a 6 utáni nem evést, ilyen nincs. Azt jegyezd meg, hogy 3 óránként egyél , utoljára pedig lefekvés előtt 2 órával. Abszurdnak tűnhet, hogy ha nem ettél még ennyiszer, s fogyni akarsz, akkor miért kellene többször enned. Azért mert így nem áll le az anyagcseréd. Ha napi kétszer ettél eddig, akkor a szervezeted jogosan érezhette úgy, hogy éhezteted, így a bevitt mennyiséget zsírban raktározta el. Ez nemcsak ilyen mendemonda, magamon is érzem, mekkora különbség van a két étkezési szokás között." [link]

2010. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, aki segített, megpróbálok ezekhez igazodni :)
2010. okt. 30. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!