Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet lefogyni egyszerűen...

Hogy lehet lefogyni egyszerűen és hamar?

Figyelt kérdés
Hogy lehet lefogyni 50 kilóról 40-re ?
2010. júl. 8. 13:00
 1/8 anonim válasza:
40re?! hány centi vagy attól függ?
2010. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

adipextől

de nem ajánlom

2010. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40-re? hülye vagy...kivéve, ha 120-130 cm magas vagy
2010. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
165 centi magas vagyok !!!!
2010. júl. 8. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hízz inkább 5 kg-t és tuti bomba formád lesz. Én 158 cm vagyok, egyszer betegség miatt lefogytam a 46 kg-s súlyomról 41 -re, hát mit mondjak, mint egy etióp, a saját lányom is megijedt tőlem, a férjemről már ne is bezéljünk. Utólag mondta el, hogy mekkora törés volt ez neki, mert azt a girnyó testet már egyáltalán nem találta szépnek és kívánatosnak. szóval ne tedd!!
2010. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

áhhhhhhhhhh komolyan mondom legyen már elég ezekből a sok h*lye, idióta pics*kból...

minden második ilyen kérdés, és nagyon jól tudják h nem kövérek, csak direkt kiírják h mindenki mondogassa h dehogy vagy kövér, hízzál még, pont jó az alakod

elárulok neked vmit én 165 cm vagyok és 60 kilo (szóval 10 kiloval még nehezebb is) mindennap 1óra szobabicikli, fél óra futás+erősítés, és hát most nem azért de a pasik fordulnak utánam

igen fogyál le, dagadt disznó vagy, sztem úgy 35 kilo lenne a normális, a 40-et nehogy elérd, ott már kórosan elhízott leszel

bocs, h ennél a kérdésnél, de itt fogyott el a türelmem, amikor látom az embereket h h küzdenek a testsúly ellen (igaz erről nem te tehetsz), és akkor jön egy ilyen fiatal csaj és 40 kilo akar lenni

a pasiknak ez nem tetszik, ők szeretik a popsis-melles csajokat

de ha tényleg úgy érzed, hogy kövér vagy, beszélgess el sztem egy orvossal, nem fog megártani

2010. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jeesszuusom.Te nem vagy 100.Barátnőm is pont ugyanilyen paraméterekkel rendelkezik,és tegnap mondta,hogy ő márpedig fogyni fog...mert az utóbbi időben én is fogytam,de sajnos egy étkezési zavar miatt,és ezért ő is leakar fogyni.Azt hiszem versenyezni akar,hogy ki a vékonyabb.Amúgy ha mindenképp fogyni akarsz,akkor mozogj.Fuss,és tornázz.

Akkor formásodsz,de nem leszel csontsovány :)

2010. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én javaslom inkább, hogy a 30-at célozd be. Az sokkal jobb. És ráadásul vékonyabb is lennél.
2010. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!