Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki kenyér/té...

Létezik, hogy valaki kenyér/tészta nélkül nem tud jóllakni? Valódi éhség vagy csak kívánja a tésztafélét?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jól lakom ezek nélkül is. De szeretem őket, szóval gyakran eszem kenyeret meg tésztát.
ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
El se tudnám képzelni a napom nélkülük mert akkor kínzásnak élném meg a napomat és minden pillanatban arra gondolnák hogy valamit ennem kellene magyarán hiány érzetem lenne.
ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez, szerintem inkább pszichés. Nekem is vannak olyan ételek, amiket nem tudok kenyér nélkül megenni, egyszerűen hiámyzikaz állaga, hogy beleharaphassak. Különben nem érzem jóllakottnak magam. És egyébként nem vagyok nagy kenyérfogyasztó, itt alkalmanként 1 szelet kenyeret kell csak elképzelni.
ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Megszokás. Amikor elkezdtem diétázni, egyik napról a másikra szinte teljesen elhagytam a kenyeret. Az első pár nap nehéz volt, mert nagyon kívántam, de most már el sem tudnám képzelni, hogy töredék annyi kenyeret, péksütit összezabáljak, mint régen. Tésztát pár ételhez eszem, de kis mennyiségben.
ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elöfordulhat, elég sok egyéni eltérés van az egyes emberek között.

De MO-on nagyrészt csak (rossz) szokás, hogy mindenhez kenyeret kell enni.

Viszont ha kenyér/tészta mellett is kalóriadeficitben van, akkor fogy így is.

ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
ápr. 13. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Én már nagyon régóta nem eszem sem kenyeret, sem tésztát (max havonta egyszer, amikor nincs más választásom). És igen, rendszeresen jól lakom. Borzalmas ez a magyar szokás, hogy kenyér nélkül nem lehet élni. Ezért elhízott a fél ország.
ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es: NEM ezért elhízott a fél ország, pontosabban nem CSAK ezért. A rengeteg zsiradék használata sokkal többet árt, illetve a mozgásszegény életmód
ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zsiradék plusz kenyér. Mert ugye a kenyér magában nem jó, kell hozzá egy jó zsíros pöri is legalább.
ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hússal, hallal vagy hüvelyesekkel is jóllakna, de kérdezzünk rá, hogy mit szólna a diós tésztához? Ha igen, igen, igen, akkor a megoldás kulcsa a fehérje.
ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!