Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 32 kg-ot szeretnék fogyni 3,5...

32 kg-ot szeretnék fogyni 3,5 hónap alatt...ezzel a módszerrel lehetséges?

Figyelt kérdés

Rengeteg nyers zöldséget, némi gyümölcsöt és főtt/sült csirkemellet eszem(hozzáadott zsiradék nélkül), néha tejtermék is becsúszik. Napi kb. 2-4l vizet iszom. Edzés gyanánt napi 60-90 perc felváltva intenzív és intervall szobabiciklizést tervezek, esetleg heti 1 pihenőnap beleférhet.


Szemléltetve, h mire is gondolok:

Tegnapi vacsi: 1 egész kígyóuborka, 1 kis pohár natúr joghurt fűszerekkel(kapor, fokhagymapor, stb.), 1 ek. olivás hummusz. + 100 g eper. (Egész nap nem tudtam enni, úgyhogy itt lehet elvetettem a sulykot a hummusszal és az eperrel.)


Mai reggeli: 2 kis db japán szilva.


Ebédre: 2 főtt tojást tervezek enni néhány szem paradicsommal és madársalátával.


vacsi: vmi olyasmi, mint tegnap...


A magasságom 175cm, súlyom 102kg:'((((((((((((.


ápr. 13. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

"rengeteg nyers zöldség"


"néhány szem paradicsom és madársaláta"


😂

ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dicséretes, hogy fogyni akarsz, bár korábban is észbe kaphattál volna.

De nem így kell nekiállni, mert többféle rossz kimenetele is lehet, de jó egy sem.

ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális. Ennek fényében amit csinálsz, az hosszútávon nagyon meg fog viselni. Kívül, belül. Cukorbeteg lehetsz, összeomolhat a keringésed, állandóan fáradt, nyúzott leszel. Az arcod beesett, sápadt. A bőröd foltos és lógó lesz, izom nulla.

Hová akarsz sietni? Nem ér rá, hogy ez inkább egy év alatt menjen le?

Én 4 hónapja váltottam életmódot, 15 kiló ment le nagy túlsúlyból és még ezt is hirtelen soknak érzem. Nemhogy 35-öt.

Nem vagy normális.

ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem fog menni. Amit tervezel azt meg 1 hét alatt fel fogod adni kert bírhatatlan. Ha mégis bírod kb 1 hónap elég hogy tápanyaghiány miatt kórházba kerülj
ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehetséges sajnos, inkább 1,5-2 évvel számolj. Ez alatt ehetsz bármit, csak maradj kalóriadeficitben.
ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Max 4-napig tartod ezt a normát, utána megint nem lesz belőle semmi magyarán így nem.

Ahhoz hogy egyáltalán beinduljon a fogyás alaphangon 5-10 hónap kell magyarán a bikini idő a mai évre kilőve.

Csoda történetek csak tv-ben vannak!

ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne 5-10 hónap ahhoz hogy beinduljon a fogyás? :D Amúgy a többi dologban igazad van.
ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne dőljetek már be neki, ordítóan troll!
ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Januárban kezdtem kb hasonló súlyról, mint te, azóta kb 12 kiló ment le. Egyáltalán nem bánom, hogy nem 35 ment le ez alatt, mert így is már sokkal jobban érzem magam és a ruháim is kezdenek lötyögni rajtam.


Ne szabj magadnak időhatárokat, mert abból csak csalódás lesz, ez garantált. Inkább örülj minden egyes kiló elvesztésének és legyél rá büszke.


Ja, és légyszi próbálj olyan étrendet tartani, amit hónapokig, évekig bírsz, és nem fogod pár Nam után feladni.

ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mennyiség arra nem elég, hogy az alapvető funkcióit ellássa a tested, nemhogy arra, hogy te emellett napi 60-90 percet sportolj. Vagy magadtól adod fel vagy a mentő fog elvinni.
ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!