Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ertelme fogyni ?

Van ertelme fogyni ?

Figyelt kérdés

168cm vagyok a derekam 78cm a legvekonyabb részén a combom 55cm

60kg vagyok van ertelme próbálkozni az 50kgval ? Vagy akkor.is vastag leszek mint jlo is ?


ápr. 8. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs értelme fogynod.
ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ahogy érzed. 50 kiló az mindenképp nagyon kevés lenne, az már nem is lenne egészséges, de monjuk 55-ig simán lemehetsz, ha úgy jobban tetszenél magadnak, de valószínűleg így is teljesen rendben vagy. A lényeg hogy az egészséges határon belül maradj. :)
ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy lennék jó igy ha vastag a combom és a derekam ?!!
ápr. 8. 12:31
 4/13 A kérdező kommentje:
53kgig ?
ápr. 8. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Mutass képet arról a szörveny vastag combról és derékról. Testképzavarnak tűnik.
ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Astagorahun válasza:
Tudom, hogy kb mindenki ezt szokja mondani, de úgy vagy szép, ahogy vagy. Ha szeretnél fogyni, foggy, ha nem szeretnél, ne tedd. Persze, ha fogysz is, egészséges határokon belül maradj. 50 már ne legyél, maximum 54. Nem akarlak lebeszélni semmiről, a célodat sem szeretném elrontani. Na, minden jót!
ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Kb 56 kiloig lemenned még egészséges
ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
54-55, az alá ne menj. Viszont zsírból fogyhatsz ennél többet, ha cserébe szedsz fel izmot, és akkor összességében vékonyabb leszel, mert az izomnak kisebb a térfogata. Ehhez súlyzós edzéseket nyomj akár otthon és fehérjedúsan táplálkozz. Velem ez a módszer néhány hónap alatt csodát tett. Én ilyen skiny fat voltam, de pár hónap alatt szép sportos lettem. :)
ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most mi mondjuk meg neked, hogy elégedett lehetsz-e a testeddel így? Ennyire nincs személyiséged?
ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne a számokat nézd. Ha sportosabb vagy ugyanazzal a súllyal sokkal vékonyabbnak fogsz tűnni. Kövér biztosan nem vagy, de ebből nem látjuk, hogy amit te vastagnak látsz az izom vagy zsír, esetleg mindkettő. Az, hogy milyen széles vagy függ a csontozatodtól is.
ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!