Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Comb vékonyítása?

Comb vékonyítása?

Figyelt kérdés
Kissé túlsúlyos voltam de lefogytam 17kgt. A combom meg a karom még mindig hatalmas. A karomrol talan ment le egy pici de a combom gusztustalan. Mit lehet ezzel csinálni? Mindenhol azt hallom h az edzéstől még nagyobb lesz es ha ennel is nagyobb en kiugrok az ablakon. Hogy lehetne VÉKONYÍTANI? (A súlyom normalis es TUDOM h nincs helyi zsiregetes)
ápr. 17. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

"Comb vékonyítása?-TUDOM h nincs helyi zsírégetés." Ezek szerint mégsem tudod. És ne aggass magadra ilyen jelzőket, hogy "gusztustalan" mert még elhiszed és te is tudod, hogy túlzás.

Nem kell állandóan méricskélni magadat, lefogytál, egészséges vagy, örülj neki. Szerezz önbizalmat, dolgozz a helyes önképeden, az inkább lelki munka lesz.

ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem túlzás, tényleg gusztustalan. Az osztálytársaim, barataim, korosztalyom combjai fele ekkorák kb…
ápr. 17. 00:18
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

"Az osztálytársaim, barataim, korosztalyom combjai fele ekkorák kb…"

És az kit érdekel? Ők nem te vagy. A te combodnál meg mindig van sokszor akkora. És az kit érdekel? Senkit. Mert ők sem te vagy.

ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez genetikai kérdés. Amit tehetsz hogy elfogadod
ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Versenyzővagyok válasza:
89%
Diéta és sok mozgás...erre màs nincs:(
ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem, hogy gusztustalan a combod, ahogy írod. Szerintem teljesen normális, ha a comb nem pálcika vékony. Nekem inkább az a furcsa, akinek olyan, pedig én is vékony vagyok. Sokkal arányosabb egy normális comb, mint egy olyan vékony, amin át lehet látni.

Szerintem tartsd az eddigi diétát, ha 17 kilót fogytál, akkor nagyon ügyes és kitartó vagy. Biztos fog még a lábad is formásodni, de ne akarj olyan lenni, mint mások.

ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod tenni, hogy tovább fogysz zsírból, és szedsz fel izmot. Így egészséges súlyban maradsz, viszont vékonyabb leszel, mert az izom térfogata kisebb mint a zsíré. És még feszesebb is lesz a tested. :)

Viszont a leírásod alapján eleve ilyen combos alkat vagy, van ilyen. Szóval csodát azért ne várj. Én amúgy irigyellek, mert engem meg a pipaszár lábaim idegesítettek mindig is. :D Végül sok edzéssel sikerült kicsit formásabbá tenni a combjaimat. :)

ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Kalória deficit+kick-box. Nekem bevált.
ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ismertem olyan alkatú lányt, hogy a felső testén kint voltak a csontok, borda, kulcscsont, gerinc, mindene látszott, hízni kellett volna neki, nem fogyni, de a feneke mégis hatalmas volt. Olyan alakja volt, mint egy körtének, felül semmi, csípőben meg nagyon nagy.

Ő sem tudott ezzel semmit csinálni, ilyen volt az alkata.

Olyat is ismertem, akinek majdhogynem túl vékonyak voltak a lábai és ő meg hasra hízott, tök furi volt, a nagy hasa a pálcika lábakon, ő sem tehetett igazán róla.

Ha valahol már nagyon, túlzottan is vékony vagy, de valamelyik részeden még mindig hájas, akkor az valószínűleg ott is marad, vagy ha tegyük fel, leszívatod, szerintem nagyon hamar visszamenne oda.

ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg hátha ez segít:

Oldalt feküdj, a felül lévő lábad hajlítsd be derékszögig, az alsót feszítsd meg nyújtva és és emelgesd --> ez belső combra edzés, nekem ettől vékonyabb lett.

Könyöktámaszban pedig a hátsó comb részt tudod megedzeni, meg a fenekedet, ezt úgy csináld, mint a plank, könyöktámasz, és váltva emeled a lábad, nyújtva legyen, emeled ameddig felmegy.

ápr. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!