Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az ideális...

Szerintetek mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, ki mit gondol.


Mennyi lenne az ideális testsuly a következő magassagokhoz:


150 cm

160 cm

165 cm

170 cm

175 cm


Mert sokszor hallani, hogy a magassagbol kb 110-120at kell kivonni, és akkor néz ki jól az ember és akkor jó a súlya, viszont szerintem egy 150 cm-es lánynak nem kell pl. 30-35 kilonak lennie 😀 de pl 165nel tényleg 45-55 körül kéne lennie az embernek?


ápr. 17. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Ezt szerintm nem lehet megmondani, mert függ a testalkattól, csontozattól és az izomzattól is. (Bizonyos kereteken belül, mert nyilván 160 cm és 80 kiló (hacsak nem sportoló, aki tiszta izom) sok.) 170 cm-hez olyan 55-70 kiló, attól függően, amit írtam.
ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Én 165 vagyok és 52-vel érzem magam jól. De ez annyi mindentől függ... Rajtam pl elég kevés az izom, így 55-el már tök löttyedt vagyok, mert sok a felesleges zsír. Más mág jól néz ki 55-el, mert van rajta izom. És az izom tömege igye kisebb mint a zsííré, így könnyen lehet hogy valaki 55 kilóval vékonyabb és feszesebb mint én 52-vel.
ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még! :)

Azta, második válaszoló, nagyon csinos lehetsz, én pár centivel vagyok magasabb és 10 kgval több 😀 tudom hogy van rajtam felesleg és dolgozom rajta, de nekem amúgy már gyermekkoromban azt mondták, hogy tömör az izomzatom és nehezek a csontjaim. Sajna nem is látszik meg rajtam 5-6-7 kiló fogyás sem

ápr. 17. 14:50
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, még annyit kiegészítésként, hogy én évekkel ezelőtt ugyanennyi kiló voltam, mint most, viszont ha összehasonlítom azt, hogy akkor hogy néztem ki és azt, ahogy most, azt mondanám van vagy 10 kiló a kettő között. (A régi javára.) Most légtornázom, ami izmosít, akkor pedig semmit sem sportoltam. Akkor alig jött rám a 42-es méret, most pedig 40-est hordok.
ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! Igen én is sportolok, de nem ilyen extrán, hetente kb 3szor, izom pedig pont ott van ahol nem látom problemasnak a testem (combok, vadli, fenék) én a felsotestemet utalok és arra edzek sokat + kardio, mégis ott semmi pozitív iranyt nem látok..a karom kifejezetten vastag és utalom
ápr. 17. 15:05
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sokmindentol fugg. Én 155 centivel 62 kilosan is iszonyat jol neztem ki es makk egezsseges voltam. Baratnom 158 cm es 57 kilosan mar zsiros
ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.


Testalkatból van esetleg ideális, de az is erősen szubjektív.

ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nos épp ezaz...a testalkatom nem tartom ideálisnak. És nincs helyi zsiregetes tudom, ezért nem tudom mit tegyek. A lábaim nagyon vékonyak és van fenekem ami nem narancsbőrős, viszont felül.. hátam és karom hájas. Persze nem durván de szerintem egyszerűen undorító...a legtöbb lánynak az a problémája hogy nagy a combja, stb, na nekem ez nincs, már mondta a barátom is hogy ne fogyjak mert eltunik a szép formás lábam...de így fogalmam sincs mit csináljak 😀 mert jó lenne leadni 10kgt de ha a lábam lesz csak vékonyabb azzal nem sokra jutok. Karom 29 cm, csipom 96, derekam 74, mell 94, comb 50
ápr. 17. 15:51
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem -105. Szerintem az egy átlagos, normál súly. Szóval 165-nél 60, 170 cm-nél 65, stb. Az én szememben az egy okés súly.
ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!