Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyott le valamilyen...

Ki fogyott le valamilyen fitness dvd segitsegevel. Pl Rubint, beres, biro ica. Stb? ha igen akkor hogycsinalta? Hanyszor, mennyitsikerult vele lefogyni.

Figyelt kérdés
Megkoszonnem ha valaszolnatok. Koszi
2010. okt. 29. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a mozgástól fogy az ember, ha nem helyesen táplálkozol, akkor ezek a tornák nem fognak sokat számítani. Így nézve a kérdés értelmetlen, hisz nagy százalék az étkezésen múlik. Az nagyon jó, ha mozogsz valamit, serkenti az anyagcseréd, a vérellátást, a bőröd fesszességét is elősegíti. Ha zsírégetés miatt akarsz mozogni, akkor inkább intervallum edzést kell csinálni, de ehhez megfelelő állóképesség kell. Amíg ez nincs meg, addig tornázz, fuss, biciklizz. A heti 3 mozgás legyen meg, hajrá :).
2010. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Norbi duci tréninggel kezdtem, mert duci voltam :) Abból ha jól emlékszem 3 van, azokat végigcsináltam. Mindegyiket vagy két hónapig, kéthavonta kellett emelni a szintet, és keményebb tornát beiktatni, mert gyorsan fejlődött az állóképességem. Utána a durvább Norbi dvd-kkel is bepróálkoztam, a Kiképzéssel, a KickBoxokkal...

Összesen 10 hónap alatt 20 kiló ment le (a teljes túlsúlyom), persze diéta mellett.


25/L

2010. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ertem... szoval futast elkezdtem csak mivel este lenne idom mar tegnap is nagyonhideg volt szoval nem birtam ki... tornaztam honapig de semmi ... es mos eltokeltem magam.. hogy ujra kezdem ... ij taplalkozas stb.. /L 164cm 64kg ... szoval mire tornazzak tippek...
2010. okt. 29. 10:15
 4/10 A kérdező kommentje:
?????
2010. okt. 29. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Callanetics - nem fogyaszt, hanem megváltoztatja az alakodat. Nevetségesnek tűnő, apró, lassú mozdulatok, de a mélyizmokat tornáztatják. A hasizomgyakorlat eredménye pl. 1 hét után már meglátszik, ha rendesen csinálod.

http://www.youtube.com/watch?v=hTTpO0qtvvA&feature=related

2010. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rubint Réka 20 perceseivel. Kettőt csináltam belőle. 2 hét után már látszott az eredmény. 3 hét alatt 5 kilót fogytam, nem is akartam többet. Mellette annyit csináltam, h többször, kevesebbet ettem.
2010. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
es ezek a 20-cesek minden testreszre 2szer 20 perc??
2010. okt. 29. 12:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Van minden testrészre. Én a csípő/fenék/comb, és az egész testet megmozgatóst csináltam. Így volt napi 40 perc, de nem egyszerre általában. Volt, h csak az egyiket csináltam naponta.

Viszont van külön has, comb...részek.

2010. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, Béresem is van, hasonlít is a kettő egymásra, de Béres unalmasabb. Réka szövegel közben, nem olyan monoton.
2010. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Norbi: Fitness Kickbox I. edzés jött be, minden este csináltam és mellette figyeltem a táplálkozásra is. Amikor már annyit fogytam, hogy formásodni is akartam, R.Réka Add önmagad 3. A tökéletes alakodért! c. dvd-je volt, ami eredményre vezetett. Béres A-t valahogy nem szeretem, nagyon monotonok a tornák, csak számol, Rékán legalább lehet mosolyogni is, és az ő órái élménydúsabbak, s jó a zenei aláfestés is (dinnyeee sárgadinnyeeeeeeeeee:D )

30 kg-ot, 3 hó alatt.

2010. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!