Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy kialakult idő közben valami betegség?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt negyed ennyi mozgással 1600 kalórián fogytam 1kgot hetente, most szintén ennyit eszek, mégsem fogyok, de mellette lényegesen többet mozgok.


2 dolog jutott eszembe: Idő közben valami gond lett, vagy ennyire elszámolom a kalóriát..



máj. 23. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szinte mindig a számolással és a konzisztenciával van a gond, de orvoshoz sosem baj fordulni.
máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy öregszik az ember, lassul az anyagcsere is.
máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
80-90 kalóriával lassabb egy hetven éves személy alapanyagcseréje egy húsz éves személyéhez képest, úgyhogy a korra hivatkozni csak laikusok szoktak.
máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

8-10 éve fogytam közel 40 kilót szép lassan, kb. két év alatt. Szülések után mind szépen lassan visszajött. Hiába futok neki, az akkorinál fegyelmezettebb étkezéssel és több mozgással semmit nem sikerült fogynom, pedig 40 sem vagyok, nem 70.


De itt minden 22 éves baromi okos a kalóriadeficit szentségével, meg azzal, hogy a fogyás, mint olyan mindenkinél úgyanúgy működik.


De mindjárt jön valaki és megmondja, hogy rossz volt a matek... Pedig ami működött 28 évesen, 38 évesen kitörölhettem vele... De majd meglátjátok. 🤷

máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
4. Ha akkor működött, most meg nem, akkor stratègiát kell váltani. Tapasztalat. Akikről beszélsz, azok meg higgyenek amiben akarnak.
máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

A betegség kérdésében az orvosod illetékes.


Egyébként amit érdemes szerintem kipróbálni:

- az 1600 kalóriát mással “feltölteni” mint eddig, tehát a makrókat variálni kicsit+ jobban figyelni a minőségibb/egészségesebb alapanyagokra (teljes kiőrlésű gabonák, sok zöldség, gyümölcs)

- a mozgáson is változtass: próbálj ki új mozgásformát, vagy a jelenleginél módosíts az intenzitáson. Regenerációra is figyelj.

máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!