Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2in1-ben kérdés! 1. Érdemes...

2in1-ben kérdés! 1. Érdemes "fogyókúra" elött léböjt napot tartani? 2. Mit is jelent az hogy életmódváltás?

Figyelt kérdés

Elsejétöl szeretnénk fogyókúrázni!Vagyis inkább életmódot váltani.

Már sikerült leadnom 32kg-ot egy elég drasztikus diétával ami nem bizonyult egészségesnek és tartósnak.Akkor 51kg voltam és sokak szerint mint egy anorexiás.Meg állandóan fáradt és gyenge voltam.Igy neki álltam rendesen étkezni hogy hizzak egy kicsit.De most viszont átestem a ló túloldalára 61kg vagyok,ami igy már sok.Szeretnénk 5-6 kg-ot fogyni de inkább sportal és normális étkezéssel nem drasztikusan.Életmódváltást szeretnénk tartós fogyást és tartós súlyt.Hogy álljak neki?


Köszönöm szépen elöre is a válaszokat!


2010. okt. 29. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát koplalással (lébőjt) semmiképp.

Először is: elsejétől (péntektől, holnaptól, jövőt héttől) nem lehet. "Mostantól" lehet.

Dobáld ki az egészségtelen cuccokat, és holnaptól csak azt edd, amire valóban szüksége van a szervezetednek. Nagyjából ennyi a "titok".

2010. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy hány centi vagy? A 61 kiló teljesen jó, ha nem vagy kb. 165 cm alatti.
2010. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
164cm vagyok.
2010. okt. 30. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!