Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kajákat lehet enni...

Milyen kajákat lehet enni fogyókúra/életmódváltás, aki ahogy hívja alatt?

Figyelt kérdés
Lényeg: fogyni szeretnék zsírból miket egyek? főtt kaják? reggeli vacsi? uzsi? stb.
2011. okt. 13. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Amit hatékonynak találsz. Igazából a fogyás szempontjából halál mindegy, mit eszel, az is, hogy mikor, a lényeg csak az, hogy mennyit.


Én a magam részéről tojok az elméletekbe, ugyanúgy eszem pörköltet, spagettit, rakott krumplit, mint korábban, csak feleannyit. Próbálkoztam tk kenyérrel, nem lehetett megsütni, ami sikerült, az egy kalap nemmondommi volt. Úgyhogy eszem fehér kenyeret, vagy ami épp olcsó.

Sőt: ma muffint vacsoráztam! Múlt héten meg volt csokis napom, mégis fogyok.

2011. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azt hogy oldottad meg?:) reggel kevesebbet ettél?
2011. okt. 13. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Egy muffin kb. 200 kalória, ahogy én készítem, ez a mennyiség pont jó vacsira. Csokinál dettó, egy kis étkezést (azaz az ebéden kívül mindet) ki lehet váltani egy szelet csokival, csak akkor mást ne egyél, mert sok lesz.


Ezzel nem mondom, hogy nem fontos a zöldség, gyümölcs, csirkemell, mittudoménmi, csak nem csak azokkal lehet fogyni, de cserébe drága és unalmas a mostanában divatos összes fogyis étrend. Tudom, mert elég sokat kipróbáltam.

2011. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


En probaltam a Norbi dietat es nem volt rossz.

Lefogytam vele kb 38-as mereture, de sajnos nem tartott sokaig, kb 2-3 honapig, majd egyre jobban kivantam a szenhidratot es visszajott minden! /bar nem tornaztam semmit/

Ha csak az etrendemen valtoztattam csak ez a dieta volt ami bejott, de ez is csak rovidtavon!

Ami viszont nagyon bejott es egeszseges is az a mozgas!

Minden heten vagy amikor csak tehetem, aerobikozok, zumbazok, mikor mihez van kedvem...

Mindent eszek, csokolades tortat is : ) csak az a lenyeg hogy utanna lelkiismeretfurdalas helyett inkabb mozgok egy orat!

15 kilot fogytam vele es ez ugy tunik, hogy nagyon bejott.

Azt eszek amit akarok, nem sanyargatom magamat!

2011. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát, ha fogyni szeretnél nagyon nem mindegy hogy mikor mit és mennyit fogyasztasz. Bár előfordulnak olyan esetek, mint aki írt, hogy bármit eszik, nem hízik tőle, de azért a társadalom 2/3-a sajnos nem ilyen. A diétás étrend egy általába véve minden szervezetre érvényes megoldás, ha valakinek súlyproblémái vannak.
2011. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő mennyiségű és intenzitású mozgás nélkül viszont egy étrend sem ér sokat.
2011. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezö, dobok neked egy mailt. Itt most nincs kedvem bizonygatni semmilyen elméletet, bár szomorúnak találom hogy egyeseknek csak egy hülye elmélet maga a kémia is, de annyira nem meglepő hisz manapság bárkinek joga van tényként beállítani bármit, így aztán lehetetlen eligazodni.
2011. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!