Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen egy napom, kell valamin...

Ilyen egy napom, kell valamin változtatnom?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 magvas zsemle, csirkemellsonka, paprika + 2 dl tej

Tízórai: 2 tojás csirkemellsonkával vagy két gyümölcs

Ebéd: 1 tányér húsleves (tészta nélkül, sok zöldséggel), csirkemell rizzsel (normál adag)

Uzsonna: joghurt mézzel vagy hússal, zöldséggel

Vacsora: 2 tojás vagy joghurtos túró (natúr joghurttal öntöm le, így nem olyan száraz)

Mozgás: 30 perc szobabicikli heti 4-5x, és heti 2 alkalommal intervallum edzést végzek.

165/70 L


2010. nov. 1. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

jól hangzik :)

amit én változtatnék az a reggeli tej helyett inkább zöldség vagy gyümilevet innék, illetve az uzsonnából hagyd ki a mézet :)

2010. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem rengeteget eszel.
2010. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletes étrend :)

Néha tej helyett inkább teázz, a zöld tea elősegíti a zsírégetést is, és méregtelenít :)

De tök jó, ne is koplalj! :)

Csak ügyesen :)

2010. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fúj,hogy bírsz ennyi tojást enni?:S én vacsorára inkább salátát ennék:P délelőtt meg csak gyümölcsöket szoktam.vékony vagyok.nekem az étrendedben kevés a nyers zöldség és gyümölcs,sok a fehérje és a hús.
2010. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
09:57- Te egy anorex bunkó szánalomra méltó liba vagy !
2010. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem minden nap eszem négy tojást, ott van a vagy lehetőségek is :). A mézes joghurtot se napi szinten gondoljátok :). S persze nem mindig pont ilyen, van mikor több zöldséget eszem, van mikor a hús több, van mikor tejet sem hiszem. Ez csak ilyen átlagos nap. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. nov. 1. 21:26
 7/7 A kérdező kommentje:
*sem iszom
2010. nov. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!