Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez fogyáshoz?...

Szerintetek jó ez fogyáshoz? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Lassan egy hete fogyókúrázom, szerintem jó ez a módszer, de várom a véleményeteket:

13/F 153cm/54kg

Naponta 3x 15percet mozgok Rubint Rékával, és csinálok egy 8 perces hasizom gyakorlatot, van amikor kétszer is.

Valamint a séta a suliba, és vissza, bár az nem sok.

Enni mindent eszem, de nem sokat, édességeket nagyon keveset fogyasztok, gyümölcsöt is eszek néha, meg szoktam inni naponta 1-2 pohár citromlevet.

Ez szerintetek jó, vagy rossz, ha le akarok adni pár kilót?:D


2010. nov. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

igazából sztem jó, én is iszok citromos viezt (modnjuk én citromból) mert kell a vitamin

de azért úgy önmagába csak meginni elég húzós, a fogaidnak meg a gyomrodnak sztem nem annyira jó

inkább vízzel higísd

2010. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírnád egy napi étrendedet kérlek?
2010. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: vizzel is iszom, nem gondoltam hogy úgy értelmezitek hogy csak úgy.

Másodiknak:hát mindig mást eszek, de azért igy általában:

-reggel suli előtt egy pohár kakaó (régi szokás)

-suliban egy üres kifli, plusz a tízórai (szimpla kenyér hussal és zöldséggel megpakolva)

-mikor hazajövök ami van itthon: csinálok egy kenyeret, vagy eszek levest, vagy hízlalóbb kajákból is egy kevés, ha az van pl. sültkrumpli

-egy héten 1x-2x 1túró rudi

-sok sok víz:D

-vacsorára meg gyümi, vagy melegszendvics, vagy ami van

-meg persze napi 2x citromos vizet

Ennyi.

2010. nov. 1. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

(2. vagyok)

Csak kíváncsi voltam, milyen módszerrel próbálsz fogyni, nem akartam belekezdeni feleslegesen a ne koplalj-igehirdetésbe:)

Ügyes vagy, jól csinálod, de figyelj rá, hogy citromos vizet sose igyál éhgyomorra, mert nagyon savas, és a fogaidnak sem tesz jót. Napi egy pohár elég lenne belőle, vagy jó a kettő, de higítsd :)

2010. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!