Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Nestle Fitness müzli joghurt...

A Nestle Fitness müzli joghurttal reggelire, mint fogyózó jó lesz-e? Vagy kimondottan tejjel egyem? A müzliből s joghurttból ( tej, hány ml? ) hány grammot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:20
 1/3 A kérdező kommentje:
' teljeskiörlésűre gondolok, nem pedig a joghurtos vagy gyümölcsös ízűre :)
2010. nov. 4. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha teljes kiőrl. úgy OK, de nézd meg hány gramm cukrot tartalmaz! Azért lehetőleg ne emeld az egekbe az inzulinszintedet... müzliből mehet kb. 50 g.

Én személy szerint NATÚR joghurt párti vagyok (tehát ne valami gyümölcsös cukros sz*rt egyél). Ha a natúr nem eléggé finom, tegyél bele kis mézet (esetleg édesítőt, de az is egészségtelen). A tejet nem ajánlom, nem a fogyi miatt, hanem egyéb egészségügyi okok miatt. A bolti tej ha 2,8% az túl zsíros fogyóhoz, ha 1,5%ös jó lenne, de mivel bolti csak valami műanyag sz*r, köze sincs ahhoz a tejhez, amit a tehén ad a kisbocinak.

Ha külön termelőtől vennél igazi(!) tehéntejet (nálunk pl. anyu szokott minden szombat reggel, jön a kisfurgon és hozza az IGAZI (nem ipari, műanyag) tejet. De ez túl zsíros, szintén nem ajánlott fogyihoz.

Natúr joghurtból vannak olan termékek, amikbe alig van zsír, azokat egyed :)

2010. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vok, lehagytam: natúr joghurtból 1 pohár (150 g vagy 175 g) mehet.
2010. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!