Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nestle Fitness Müzli reggelire?

Nestle Fitness Müzli reggelire?

Figyelt kérdés
Ha reggelire Nestlé Fitness müzlit eszem akkor az nagy hiba a fogyókurámban??Illetve nem is fogyókúrának mondanám hanem inkább életmódot szeretnék váltani..Ehetem kizárólag reggelire vagy felejtsem el??
2011. máj. 27. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A zabpehely vagy a tojás 1000x jobb lenne reggelire.
2011. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Aha, a sült tojás, ami tiszta zsír, ha meg főzöd, akkor is csak egészségtelen, állati eredetű szemét... pff...

Akkor már inkább a müzli. De a natúr fajtából.

L21 (5éve vega)

2011. máj. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Tojást nyugodtan egyél. Kedves előző, azért mert te vega vagy, attól még más szereti a tojást, és eszi fogyókúra alatt is, szóval az ilyen megjegyzéseidet hanyagold.
2011. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom hány éve eszem minden nap tojást és a testzsír%om 12%.

Uh ennyit a zsírról.

A vegaságot meg minek reklámozod?Gondolom a kérdező nem akar hiánybeteg lenni,elfonnyadt izmokkal,puha testtel rendelkezni.

2011. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eheted, ha nagyon akarod, de szerintem elég sok benn a cukor. Inkább valami natúr müzli bekeverve gyümikkel. Amúgy az állati eredetű dolog miért lenne szemét? Ennyi erővel, a tehén is csak zöldséget eszik, és nézz rá:)
2011. máj. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
100g-ban van vagy 70g ch... szóval nem ajánlom. Natúr zab natúr joghurttal némi gyümölccsel, vagy a már említett tojás, vagy túró!
2011. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Végülis ha belefér a napi kalória és ch szükségletedbe akkor eheted nyugodtan.
2011. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
elég nagy hiba mivel tiszta cukor
2011. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor inkább elfelejtem, azt hittem ennyi nem árt reggelire..:-( Mondjuk már pár hete nem eszem semmi cukrosat ez volt az egyetlen amit meghagytam magamnak de pár napja már annyira cukrosnak éreztem (amit előtte nem), hogy igazan jól sem esett. Ma már tojásrántottát ettem 2 db tojásfehérjéből egy kis kaliforniai paprikával és sokkal jobban esett!:-)
2011. máj. 27. 11:01
 10/12 anonim ***** válasza:

4db tojásból még jobban esett volna:).

A fehérjén nem kell spórolni.Attól nem hízol.

Nekem a kedvenc reggelim 2db egész tojás/2db fehérje.

2011. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!