Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez belefér? Mit gondoltok/...

Ez belefér? Mit gondoltok/ tanácsoltok? Lehet így fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
Fogyózok, de mivel suliba járok és menzás vagyok, ebédre sokszor van zsíros ennivaló, és én mindig nagyon éhes vagyok órák végén és addig eszek amíg jól nem lakok.Persze ha vlmi édesség jár hozzá azt nem eszem meg.De nem tudom, hogy ez nagyon sok-e így , lehet egyáltalán így fogyókúrázni?
2010. nov. 5. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

ha estére már nem eszed tele magad csak valami saláta,gyümölcs,joghurt,puffasztott rizs stb. és reggel és egészséges reggelit eszel akkor szerintem nem baj,de próbálj meg órák között enni pl.müzli szelet,alma hogy ne legyél farkas éhes mire ebéd van és akkor kevesebb kaja is elég lesz.

vagy vihetsz inkább otthonról főtt kaját.büfében biztos megmelegítik neked,ha nincs mikro az ebédlőben.

2010. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hiedelemmel ellentétben,a rossz minőségű ételektől és a mozgáshiánytól lehet elhízni. Amit nem lehet kikerülni, mint menza akkor egyél amennyi jól esik, de mozogj sokat és napi 2 zöldteát igyál.
2010. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem fogyókúrázni kéne, hanem diétázni, és valamit mozogni...
2010. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 1 évben (11-12hónapja kezdtem el fogyizni, egy éve november környékén) lefogytam 18 kgot, és menzás voltam :P Aztán egyre kevesebbet jártam be menzára, január-febr. heti 3-szor talán, áprilisban le is iratkoztam:D feleslegesek találtam, a pénzből nkább vettem magamnak új rucikat :P (havi 6000 HUF körül) És helyette itthon ettem, egészséges kaját csináltam magamnak (barna rizs köles, stb) párolt zöldségekkel (barna rizst tuti nem adnak menzán)

De én közel lakok a sulihoz (gyalog 10 perc) gondolom te meg azért vagy menzás mert távol laksz/koleszos vagy. Január februárban még úgy csináltam, hogy ha rántott husi volt, leszedtem a panírt róla, és azt nem ettem meg. A szószóknál szóltam (pl. hal majonézzel) a konyhásnéninek hogy "nem szeretem a majonézt, legyen szíves ne rakjon rá". És mindig több savanyúságot vettem ki (uborka, cékla, sali, stb) ha süti volt, odaadtam másnak.

Leveseknél a krémleveseket (tejszínnel készülnek) nem ettem meg. A zöldségleveseket viszont nyugodtan edd, egészségesek! :)

A főzelékek is fehér lissztel készülnek, de hát ez van. Még mindig jobb, mintha mekibe mennél ebédelni (az osztály 1/5-de nálunk oda megy -.-') vagy ha a sulibüfébe veszel valami sz*r péksütit.

Lehet így is fogyni, nyugi, estére egyél valami könnyűt :)

2010. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen talán a diéta jobb szó is rá,

egyébként szoktam futni meg tornázni..

köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2010. nov. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!