Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a hasamból...

Hogyan tudnék a hasamból leadni? Vagy laposabbá tenni?

Figyelt kérdés
14-éves vagyok 54-kg.nem vagyok alacsony se magas.és az a probléma h a hasam nagy most lehet azt mondjátok h jaaaj lehet biztos tiszta lapos ,hát nem..anyukám is mondta h adni kéne le belőle.és nekem is mert érzem magam rosszul érezni csinos lányok társaságában.mert olyan a hasam mint aki terhes.szóval valakinek van valami ötlete hogyan tudnám a hasamat laposabbá tenni?
2010. nov. 6. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukád írasson be valami olyan versenysportra,amiben legalább 4 edzés van 1 héten.Az alibi 2 edzés az semmi.

A legcsinosabb lányok a fitnesz versenyzők között vannak,szóval én azt a sportot ajánlom,egyébként nekik a normális étkezést is megtanítják.

2010. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:/
2010. nov. 7. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!