Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm vagyok és 67 kilo....

167cm vagyok és 67 kilo. Szeretnék 55kg vagy még kevesebb lenni mert meguntam azt amit a tükörben látok. : s Van ötletetek hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

ott kéne kezdeni, hogy ne akarj a 167 cm-hez 55 kg lenni ...


amúgy meg sportolni kéne

2010. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért ne akarjon 55 kiló lenni?


én 167 centi vagyok és 55 kiló, és rendesen van csípőm, telt mellem, miközben karcsú vagyok. teljesen szép homokóra alkatom van. szerintem az 55 kiló pont ideális. (persze ha sok izom van az emberen, az más dolog).

2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tud eltántoritani, 55kilo nekem az álomsúly, csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
2010. nov. 7. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Először is egyél sok gyümölcsöt meg vizet, és ne zabáld tele magad zsíros kajákkal és csokival.Aztán sportolj is: fuss, bicajozz, tornássz(pl hasizom gyakorlat), vagy a séta is jó.1-2 héten belül megszokja a szervezeted a változást, és lassan az eredmény is megszületik.
2010. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

hányéves vagy? 167centihez MAX. 5 kg kéne fogynod. nagyon nagy meló 10-12kg leadni! akár évekbe is beletelhet. mert ezek a gyors diéták nem maradandóak. rögtön visszaszeded őket.. és ami sztem még rosszabb! ha annyit lefogy a bőröd úgy megerszekedik. undorító tud nenni mikor egy nő hasa és combja teli van ilyen fehér, fénylő úgynevezett hízási csíkokkal. és azok nem tűnnek el! akármit csinálsz..

szóval sztem. max 5kg!

a legfontosabbak:

- egyél és ne zabálj!

- rendszeresen: sokszor és ne ed teli magad, reggel-tízórai-ebéd-uzsonna és vacsi

- vacsórát ha lehet még 6-7óra elött ejtsd meg! és akkor már csak könnyű kaja!

- egyél minnél több zöldséget gyümit

- de sztem a legfontosabb! a mozgás! menj el futni! tornázz! konditerem! úszás! akármi..

2010. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az álomsúlyodat inkább határozza meg az orvos egy testzsírszázalék mérésen....nekem pl 57 kg lenne és 159 cm vagyok ;)


amúgy meg izmosan nyilván ennél kicsit több ;)

2010. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok. 13:30 köszönöm válaszodat a tied különösen sokat segítet de a többieké is jól jött. neki kezdek remélem valahogy összejön.: ) köszönöm.
2010. nov. 7. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
57 kg lenne neked az ideális. Az 55 tényleg kicsit kevés.
2010. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én úgy csináltam, hogy: 172 centihez voltam 62 kg, de nem tetszettem magamnak. naponta futottam 30 percet, és kb 20 percnyi hasizom gyakorlatot csináltam. egy héten 4-5-ször. egy nap kb 1500-1700kcalnyi ettem. mindenfélét ettem, jó, csökkentettem az édességet, amihez nem volt muszáj kenyeret ennem, ahhoz nem ettem. igyekeztem sok gyümölcsöt, zöldséget enni, mert attól gyorsabb az ember anyagcseréje, stb. és még arra is vigyáztam, hogy olyan 6-7 körül ne nagyon egyek már. üdítőt egyáltalán nem ittam, csak teákat édesítőszerrel. ezt decemberben kezdtem, és áprilisban 52 kg voltam. azóta is tartom, már nem annyira szigorúan, de még most is mozgok, és nem eszem felesleges kalóriákat. sok sikert!
2010. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!