Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon meguntam, a csirkemell,...

Nagyon meguntam, a csirkemell, zab, túró, tojás kombókat! Ha egy ideig így csinálom akkor nagyon ártok a fogyókúrámnak? Tovább

Figyelt kérdés

Van itthon egy csomó előre elkészített fagyasztott bagett(nem tk,hagymakrémes,sonkás,sajtos),amit csak ki kell olvasztani a sütőbe és kész.Valami isteni finom:)

1db 270kcal. Ha jól emlékszem 25g ch,és 19g fehérje van benne. Namost ha én a főétkezésekre ilyet ennék(reggeli,ebéd,vacsira mondjuk nem hanem inkább uzsira 16-17kor).Tehát napi 3db-ot (810kcal). És e mellé(kb 300kcal-nyit),már kizárólag csak fehérjét ennék. Vacsira soványtúró vagy cottege,ebédre még egy 100g csirkemell.

Ezt csinálnám vagy 4-5napig,az nagyon gázos lenne?


2011. júl. 11. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha 1100 kcal koplalás helyett ennél rendesen - normális főtt étel és sportolás....egy-egy alkalommal belefér a bagett, de ne ez legyen a napi menüd...nem mellesleg azok a bagettek 300 g-osak általában és a 270 kcal meg 100g-ra vonatkozik
2011. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
270kcal=4x25ch=100kcal+4x19fehérje=80kcal=180kcal a maradék 110kcal az meg zsír valószínú ami 1g zsír=9kcal=12g zsír:)
2011. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő:) Pontosan ki tudom számolni a kcalokat.Nem vagyok hülye. Amúgy 125gr egy bagett. Sőt még rászámoltam plusz 15 kcalt,biztos ami biztos alapon. Az 1100-1200 kalória/nap-ba meg ne menjünk bele,én ennyi mellett tudok fogyni,egész nap ülő munkát végzek,sport csak 1 óra.1500kcalnál tartom a súlyom,tudom mert próbáltam.
2011. júl. 11. 11:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha ülő munkát végzel mi a fenéért akarsz 40g zsírt megenni amiben van azért telített zsír??
2011. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Legyen napi 1 bagett, reggelire.

3 db-ot megenni akkor is felesleges, ha nem akarsz fogyni. Nézd meg az összetételét, egy halom szemét. Elhiszem, hogy finom, évente(!) 3-szor mi is megvesszük. 1 db-ot felezünk el vacsorára a párommal.

Ennél még az is jobb, ha megcsinálod magadnak a melegszendvicset, kenyér, sonka, sajt, pont olyan finom és csak 5 perccel tart tovább. És legalább tudod, miből van.

2011. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra sport mellet 1500-zal tartasz súlyt? Ez csak akkor lehet, ha extrém alacsony vagy.
2011. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
jaj, már megint te vagy a tegnapi koplaló az ülőmunkájával...neked súlyos problémáid vannak...képet persze nem mersz felrakni, mert akkor kb 200-an megírjuk, hogy semmi baja nincs az alakodnak
2011. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem számold újra a kalóriáidat, már 100 cm-es magasságnál tartok, de még mindig 1900 kalóriát ad ki rendszeres sport mellett.

NEM a BMR-t kell nézni.

[link]

2011. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a diétánál simán belefér 1-2 nap amikor halálra lehet zabálni magad, persze normális keretek között. Ha a következő napokban vissza állsz a rendes étkezésre, akkor csak jótékony hatása lesz annak a csaló napnak, méghozzá az anyagcsere felgyorsulása miatt.
2011. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az most egy dolog hogy mit mutat a kalkulátor. De ha a valóságban nem működik akkor mégis mit csináljak? Azt hiszitek nem próbáltam fogyózni 1500-1600kcallal? Dehogyisnem,és mi lett az eredmény? Egy nagy semmi.


Na de a kérdés nem ez volt. Szóval nem mindegy hogy abba az ezer párszáz kalóriába mit pakolok,(itt nem csokira és chipsekre gondolok)ha nagyjából stimmel a fehérje és a ch arány? A zsír az biztos nem annyi,mert akkor meg sem fordult volna a fejembe megenni. De sajnos a dobozát már nem tudom megnézni,mert ki lett dobva.

2011. júl. 11. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!