Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az elmúlt napokban sokat...

Az elmúlt napokban sokat ettem? Hízni fogok tőle? Mai menü megfelel majd?

Figyelt kérdés
Nem sok kajánk van itthon. Tegnap és tegnapelőtt ettem úgy 5 szelet csokit, 2 tányér burgonyalevest, egy pizzaszeletet. Ma reggel 1 bögre kakaó zsírszegény tejből, és egy fél vajaskenyér. Ebédre tejbegríz lesz, amit kakaóporral szórok majd meg. Tartani szeretném a súlyomat, nem fogyni! Az edzésnek a napi 3 óra sétát tartom. Vélemények?
2010. nov. 8. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly kérdés?

2 nap alatt 2 tányér leves és egy szelet pizza masszív koplalás. Az 5 tábla csokival is, mivel azokban cukron kívül semmi nincs. A mai menüd is egy nagy szar.

Csupa szénhidrát. Cukorbeteg akarsz lenni?


Ha kevés a pénzetek, abból is lehet normálisan kajálni, csak venni kell a fáradtságot és akciók után menni.

A szervezetednek 2 dologra van szüksége: fehérjére és friss növényekre. Te egyikből sem ettél legalább 3 napja.

2010. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
ilyen rosz menut meg eletemben nem hallottam. 5 szelet csoki,tejbegriz pizzaszelet....kesz rohej. inkabb fozz egy kis krumplit,olivaolajban kisutott husi (marha)natur,egy kis zoldseg salata,es a bogre kakao helyett inkabb egy pohar frissen facsart gyumolcs. sok szerencset!
2010. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!