Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétának felfogható ez az étrend?

Diétának felfogható ez az étrend?

Figyelt kérdés

reggelire 1 pohár tejeskávé utána 1 kakaós csiga,

tízóraira még 1 kakaós csiga,

1-2 körül ebéd ami (krumpli főzelék valami hússal, diós/mákos tészta, tarhonyás/rizseshús, brassói, paprikás krumpli ..),

5 órakor azaz uzsonnára 1 párizsis+uborkás zsemle mellé valami gyümölcs vagy zöldség

estére gyümölcs vagy zöldség vagy ha adódik nesquikes zabpehely.


2011. okt. 30. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl változatos. Beszélj egy dietológussal!
2011. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez minden, csak nem diéta.
2011. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah, és a Nesquik nem zabpehely, hanem gabonapehely, nagyon nem mindegy.
2011. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nagyon nem

reggelire zabpehely-nem nesguik, ciniminis, csokigolyók stb hanem natur zabpehely vagy zabkorpa, hozzá tej vagy joghurt és gyümölcs vagy teljes kiőrlésű kenyérből szendvics sonkával, sovány sajtokkal és zöldségekkel

kakaóscsiga felejtős

tízórai szendvics vagy joghurt, gyümölcs

ebéd normál adag, főzeléknek ehetnél akkor már sóskát, tököt, spenótot is, édes tészta helyett valami husos-zöldség szószosat vagy túróst, tarhonyás, rizseshúshoz egyél egy nagy adag savanyúságot, salátát stb

uzsonna gyümölcs

vacsora gyümölcs, zöldség, túró, hal, tojás, husok

2011. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez inkább hízókúra :D
2011. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hmm köszi a válaszokat föleg a 22:38-as válaszolónak :)

szóval amit leirtam, abból csak a kakaóscsiga ami nem elfogadható? szóval a tejeskávé reggelire + amit ebédre felsoroltam azok jók? meg délután 5 órára az az 1 párizsis/uborkás zsemle belefér?

a nesquiket összekevertem a zabpehellyel :D de ha estére zabpelyhet eszem az jó vagy az kizárólag reggelire lenne jó?

2011. okt. 31. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. igen, főleg a kakaóscsiga a baj, mert a 2 együtt majdnem 500 kcal, és nem épp laktató. most gondolj bele, melyikkel laksz jobban, 2 kakaóscsigával, vagy másfél kiló karfiollal? :D mert 1,5 kg karfiol 450 kcal.
2011. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!