Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 3-4 kg-ot lefogyni.3...

Szeretnék 3-4 kg-ot lefogyni.33 éves vagyok és nem nagyon fogyókúráztam még soha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyár elején egy szomorú esemény hatására sok édességet kezdtem el enni és egyáltalán, sokat kezdtem el enni, és mostanra 3-4 kg plussz van rajtam. Sajnos. Az ételmegvonás nem nagyon menne, mert ha éhes vagyok, rögtön szédülök meg ingerlékeny leszek. Ha vannak itt tapasztaltabbak, a atnácsaikat várom, hogy ennyi súlyfelesleg esetén,mi lehetne hatásos.
2010. nov. 11. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sporttal egy hónap alatt lemegy! Keress valami mozgási lehetőséget a közelben.

Legalább heti 4-5 alkalommal mozogj 1-2 órát, de ha eddig is mozogtál valamennyit, akkor minden nap!

Minden probléma nélkül le fogod adni ezt a pár kilót!

2010. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon tudom javasolni a futást, ha a pulzosod 120 és 140 között marad, ilyenkor ég legjobban a zsír. emellett mehet kerékpározás is ugyanilyen intenzitással.


naponta többször egyél, lehet akár 10x is, és a neten vmilyen kalkulátor segítségével számold ki a napi kalóriabeviteled, és annak a 80%-át kajold be naponta.


nehogy kevesebbet egyél, mert az hülyeség, de hosszú volna elmagyarázni, h miért, a lényewg, h hetente 1-2 kilótól tudsz így megszabadulni ;)

2010. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 15. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
felesleges újra kirakni a kérdést, úgyse fog senki se válaszolni, mert az én (vagyis egy nálam jóval tapasztaltabb személyi edzők tanácsai által összefoglalt) válaszomnál úgyse írhatnak jobbat ;P
2010. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!