Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es 65kg leszere...

17 eves vagyok es 65kg leszeretnek adni 10kg-ot! Hogyan tudnak lefogyni? Minel hamarabb kg 1 honap alatt

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szia!!! Nem akarlak elkeseríteni, de 1hónap alatt normális körülmények között nem bírod leadni!!! Ha le is adnád, nagyon megsínylené a szervezeted!!! 1hónappal max 5kg-t leadni normális, állítólag 2kg-t leadni 1hónap alatt egész egyszerű!!! 10kg-t le lehet adni 2hónap, sőt 5hónap alatt is, de nem mindegy, hogy hogyan... (mennyit eszel? mikor? hogy? mennyit mozogsz és mit? stb) Amúgy hány cm vagy? Megjegyzem: én is 17vagyok és én is kb10kg-t szeretnék leadni, de nekem sose sikerül :(
2009. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia(sztok)! :D Csak a változatosság kedvéért, én is 17 vagyok, és 10-12 kg-tól kellene megszabadulnom...173 cm magas vagyok és 80 kg hozzá...:/ De eddig nem sikerült semmiféle módon sem..:D Viszont én futottam sokat, és a futás tényleg hasznos, és fogytam is tőle valamennyit..Csak ilyen hidegben nem jó, mert könnyen megfázhatsz.:D

Amúgy, 1 hónap alatt nem szabad ilyen sokat leadni, meg sz.tem nem is nagyon lehetséges..:) Gondolj bele, hogy a bőröd hogy fog kinézni, ha ennyi idő alatt dobnál le egy tízest..Nem valami bizalomgerjesztő látvány lenne..Mindegy..:)

Szép napot! Hali!!:)

2009. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
naponta max 1500 kalóriát egyél 5 étkezésre, mellette szobabiciklizz naponta, amyennyi jólesik.
2009. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válasz írója vagyok!!! Én 153cm vagyok kb és 56kg :S Én 50kg alatt szeretnék lenni, mert rajtam 1dkg izom sincsen :S. Amúgy bnöm nyáron 3hónap alatt 20kg-t dobott le, mit ne mondjak bámulatos :)és nem jött 1gramm vissza neki!!! Csak ő futott, meg tornázott, ugrálókötelezett +kevesebbet evett!!! Ezek után én azt mondom, hogy nincsen lehetetlen!!! Kevesebb kaja +mozgás=siker :D!!! Sok Sikert Nekünk :)!!! Nem akarom a 18. szülinapomat is ducin betölteni :P... július 15-ig remélem összejön!!! Sziasztok :)
2009. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
"naponta max 1500 kalóriát egyél 5 étkezésre, mellette szobabiciklizz naponta, amyennyi jólesik"<- de így sem lehet 1hónap alatt 10kg-t fogyni, ez a 10kg nem túl nagy fölösleg!!!!
2009. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
162cm vagyok de valami ithon elvegezheto tornat szeretnek ha tud valaki akkor irjon az a baj h en nagyon szeretek enni es nem tudom abba hagyni es koszi a valaszokat
2009. jan. 11. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon szeretsz enni, akkor sokkal többet is kell tornáznod, hogy a felesleget leadd.. míg ha kevesebbet is ennél, akkor kevesebb torna is elég lenne. Egyébként gondolj bele, hogy a bélrendszerednek sem jó,ha túlzabálod magad. Felfúvodsz meg rohadnak benned a cuccok. Ha diétázol, kitisztítod magad, akkor a kilók is jobban mennek le. Mindenképpen egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Ha eszel, akkor úgy egyél, hogy mondjuk eszel egy nap 7-szer, de csak kicsiket. És mindenképpen tornázz, nyújts, és csinálj valami aktív sportot is (pl. futás - ki lehet bírni simán kint, csak öltözz fel rendesen, sapka, stb, úszás, bicikli, ilyenek). És ne ülj a gép előtt egész nap, és töltsd el az időt valami jó dologgal, ami érdekel, mert az unatkozás és könnyen kihajt a konyhába..
2009. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!