Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám vékonyítani az...

Hogy tudnám vékonyítani az egész lábam, fenekem? (NEM izmosítani! Többi alul)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát 15 éves vagyok, 4 évig kosárlabdáztam ált.suliban.

Szeretnék fogyni,valami sporttal,mozgással diétával,de izmosodni nem,mert a vádlim nagyon vastag.

Szeretném az izmot csökkenteni onnan (nem beteges módon tehát csak addig mig '' egészséges ''),de úgy szeretném ha szép "nőies" szép lábaim lennének.

Amúgy kb. 164 cm vagyok.

Tehát szeretnék fogyni,és izmot csökkenteni,h ilyen szép lábaim lehessenek:


[link]


[link]


2010. nov. 14. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire érdekel vagy hiszel az ilyesmiben,de vettem relax and tone gépet szeptember közepén,azóta használom este tv-nézés közben combon,iszonyat jó.Igaz nem egy hét alatt látod meg a változást hanem ahogy a Biro Ica is mondja 1-2 hónap,de a szírégető fejjel nagyon szépen leszedi a fölöst.Nekem a kick box miatt gyerekkorom óta erősek a lábaim,mivel nem tudok mostanába minden egyes edzésen ott lenni(régen mindegyikre mentem és hatott)

ezért kicsit az izomra ráment egy kis fölös és evvel a géppel nagyon szépen leszedtem róla.De persze vannak sportok amikkel nagyon szépen lehet formálni magad.

A kangoo az aerobik,de otthonra nagyon jo ez a gép.

2010. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg? De jó,lehet h kipróbálom.

Aerobikkal nem fogok jobban izmosodni??

Amúgy köszönöm szépen :)

2010. nov. 14. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kick edzés után jönnek az aerobikos csajok,szerintem tök jó formájuk van,egyiken sem látom h túl izmos lenne.

Szerintem ha jó az oktató akkor szép alakot csinál.Amúgy én sem hiszek ám ilyen gépekben meg csodákban,de el sem hittem amikor láttam most hogy lejött nm kevés fölös a combomrol.

2010. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ui:De tényleg használom majdnem minden nap 10-10 percet tuti,persze van nap h kihagytam,de azért annál elöbb van eredmény minél gyakrabban használod.
2010. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,értem köszi :)


és a futás?

mármint arra gondolok h a futás az nem izmosít túl? és "fogylal"?:):D

2010. nov. 14. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izmosit a futás inkább szálkásit,formál.

(Mondjuk nem midegy h mit eszel).Ártani nem árt.

2010. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyaszt:D
2010. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jah igen :D

fogyaszt...nem fogylal :D

2010. nov. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!