Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég vastag a karom. Tudom...

Elég vastag a karom. Tudom vékonyítani?

Figyelt kérdés

Nem olyan vészesen vastag, de a lábaim elég vékonyak, 26-os farmer hordok, de a karomat nem szeretem. Volt, hogy elkezdtem dolgozni rá, de csak izmosabb lett, én azt meg nem szeretném. Valami ötlet, hogy vékonyabb legyen?

Értelmes válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm.


2011. szept. 28. 16:09
 1/10 anonim válasza:
Ilyet még nemnagyon hallottamXD, miértnem a lábaidat edzed ki hozzá?Amúgy mérd már le a karod, kiváncsi vagyok hogy mit sokallsz.
2011. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát legfelül 29 cm :D

De nekem sok, mert furán nézek ki, mert a lábam meg vékony hozzá. és nem akarok vastagabb lábakat :D

2011. szept. 28. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 27 ott fenn, én karcsúsító géllel szoktam bekenni, meg mosakodásnál átmasszírozom olyan bütykös masszázs kefével, 3-4 alkalom és látszik.
2011. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudnál linkelni képet arról a masszás keféről? :)
2011. szept. 28. 18:05
 5/10 anonim válasza:
de amúgy nem ártott volna azt írni hogy csaj vagy:D
2011. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj nem tudok, bocsi, mert vagy 4-5éve vettem, asszem 100 forintosba, de képzelj el egy tenyérnyi nagyságú műanyagot, ami fekszik a tenyeredbe, és az aljából egy gumiban babszem nagyságú bütykök állnak ki. Várjál, megpróbálok valamit, lefényképeztem a laptoppal, márcsak valahogy elküldenem kéne.
2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy küldjem el? Ha meg tudod írni, hogy kell feltenni neked a netre, akkor elküldöm, ok?
2011. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D nem tudom, hogy hogyan kell :) de megtaláltam neten, vagyis találtam róla képet. :) Köszi szépen :)
2011. szept. 29. 15:39
 9/10 anonim válasza:
Külön egy testrészt vékonyítani elég macerás! Ahhoz, hogy vékonyabb legyen a karod fogynod kéne, de akkor mindenhol vékonyabb lennél, a combodon is! Ilyenek az arányaid, szerintem túl sok mindent nem lehet csinálni! Nekem egyébként pont fordítva van, elég erős combom van, a vádlim az kimondottan izmos, de a karom túl vékony volt, és nem sok izom volt rajta! Egy éve edzem a karom külön, otthon súlyzózom rendszeresen, és egész szépen megizmosodott, főleg ha megfeszítem nagyon látszik! Erősödni lehet, de a te esetedben külön lefogyasztani szerintem nem! 23/L
2011. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is 29cm, de ha befeszítem 31,5! Nyáron amikor ujjatlanban vagyok és a villamoson utazok, akkor a kapaszkodásnál nagyon szépen előjönnek az izmok, ha a villamos fékez, vagy gyorsít! Azt vettem észre, hogy a pasik sokszor bámulják a karomat, szerintem nagyon tetszik nekik ha egy nőnek is izmos valamennyire a karja! De nekem ráadásul elég brutálisan néz ki a karom amikor befeszítem, de én imádom, hogy ilyen, és szeretem ha megnézik!
2011. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!