Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet VÉKONYÍTANI a...

Hogyan lehet VÉKONYÍTANI a vádlimat? Sajnos elég vastag, és eddig hiába próbálkoztam csak vastagabb lett/ nem változott. Fogyókúrák hatására sem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez adottság, nem hiszem, hogy bármit is tudnál kezdeni vele, de hátha valaki ír valami biztatót, én is hasonló problémával küzdök.
2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azok alapján amit lleírtál arra tudok következtetni,hogy neked nem zsír van a vádlidon,hanem izom....tehát az nem fog menni! ha pedig mégis zsír lenne akkor csak futással,biciklivel,és sok lépcsőzéssel(a három kombinációja) fog lemenni
2011. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
helyi fogyás nincs. pá
2011. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 hónap gipszben.

Haveromnak 8cm-el lett vékonyabb.

Ha megvan,akkor jöhet a másik láb újabb 2 hónapig.

Lehetetlen nincs csak tehetetlen.

Mondjuk az izommemória miatt kb 1 év alatt úgyis visszajön az eredeti méret,de ha jól időzíted a gipszelést,akkor lesz egy vékonylábú nyarad.

2011. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

zsír csak diétával (+edzéssel) megy le, és egész testről.

fogyókúrával nem.

erős vádli.. minden testépítő álma. fura, hogy ma már nem csak a zsírral van gondja az embereknek, de ezek szerint az izomzattal is? nem lehet, hogy a vádlid átlagos, csak feljebb nincs izmod, így pedig kicsit furán hat?

2011. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Photoshop :D a a fényképes program csodákra képes :D !
2011. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele! ;D Nekem is kicsit vastagabb, de sokan dicsérek, hogy milyen szexi, izmos... Inkább sportolj, mozogj és étkezz egészségesen! Meglátod, egy idő után szépen fog formásodni :)
2011. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

elkezdtem diétázni és heti kétszer járok úszni... remélem lesz eredménye, ha nem is azonnal :)


köszi a válaszokat ^^

2011. okt. 16. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!