Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164/75 vagyok. Szeretnék...

164/75 vagyok. Szeretnék leadni legalább 10 kilót. Milyen diétával tudom elérni ezt?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónap alatt lehetséges ennyit fogyni, hogy nem jöjjön vissza rám megint? Persze mellette sportolnék/tornáznék. Még soha nem próbáltam ki semmilyen diétát, ezért ha lehet pontosan írjátok le, hogy reggelire mit, ebédre, vacsorára stb.

Ja, és ovo-lakto vegetáriánus vagyok, úgyhogy, ha lehet hús nélkülieket írjatok. Köszi.


2010. nov. 14. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hónap kevés ahhoz, hogy egészségesen leadd úgy, hogy ne jöjjön vissza.

Kb 3 hónapra lenne szükséged.

És pont az a lényeg, hogy ne azt nézd, hogy pontosan mit egyél reggelire, ebédre, vacsorára. Az ilyen konkrét diéták követhetetlenek, és értelmük se sok van.

Hús helyett nem tudom, miket eszel, de a fehérje mindenképp kell. (Szója, tofu, nem tudom, ezek még ehetőek is:-D)Szénhidrátokat csökkentsd, fehér kenyeret, pékárukat, tésztákat nagyon minimálisan, de ha kibírod, inkább egyáltalán ne, helyette teljes kiőrlésű kenyér. Ebédnél köretként leginkább barnarizs, vegyes zöldségköret.

Cukortartalmú italokat, édességeket kerüld amennyire tudod.

Napi 5-6x egyél keveset.

Egyébként 165 cm vagyok, és ugyanannyi kg, mint Te. Én is eszerint próbálok étkezni, nem mindig sikerül betartani, de 3 hét alatt lement 2 kg. Nem sok, de hosszútávon tartósabb, mint a gyors fogyás. Én elkezdtem régebben több konkrét fogyókúrát, egyrészt ideges lesz alatta az ember, másrészt gyorsan lefogysz, és többet szedsz vissza... Egyet sem csináltam végig. Év elején ugyanezzel az étkezéssel adtam le 5 kg-ot. (Mozogni sajnos nem mindig van lehetőségem kisgyerek mellett, de ha tudok, esténként szobabiciklizek.)

2010. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :)
2010. nov. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!