Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki otthon...

Van itt olyan, aki otthon (kondi nélkül) tudott lefogyni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
én:) 80%-ban az étkezésen múlik. fehérje diétát csináltam és mellette otthon esténként tornázgattam. minden reggel és este csináltam 100 felülést (eleinte persze csak kevesebbet bírtam) és ezenkívül minden nap 40 perc mini stepper. szépen lefogytam , tónusos lett a testem. a fenekem nagyon szép kerek. évek óta nincs gond a súlyommal, igaz azóta is tornázok és kevesebb szénhidrátot eszek.
2010. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kondizástól nem egyszerű lefogyni (mivel inkább a glikogénraktárakat használja el, nem a zsírt), ha csak azt csinálod, érdemesebb inkább futni v kerékpározni közepes intenzitással, és az már elég jó zsírégető hatású.


a kajálást is meg kell vonni részben, mégpedig vmely oldalon kiszámítod a napi szükséges kalóriaszükségletedet, és annak a 80%-át viszed be naponta, de semmivel sem kevesebbet!

2010. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sport nélkül, norbival fogytam le, magamnak főztem és édesítő helyett kevés cukrot használtam.

Így tovább tart, de lehet fogyni.

5 hónap, 7 kg

2010. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is norbival fogytam. Nem jártam el edzeni, DE otthon tornáztam rubint réka vagy cindy crawford dvd-re. Ezek is szépen formálnak.


A nagyrésze úgyis az étkezésen múlik, de a torna is fontos kiegészítésnek.

2010. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Leírnád konkrétan miket ettél és miket nem? Köszönöm!
2010. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uhaa, ez számomra jó hír, mert nyáriszünet alatt minden nap jártam kondizni másfél-két órát és így két és fél hónap alatt fogytam majdhogynem 15 kilót. =) De suliidőbe nincs időm kondiba járni.

Én is arra lennék kíváncsi, első válaszoló, hogy miket, mikor és mennyit ettél? =)

2010. nov. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!