Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi tornát reggel is lehet?

Norbi tornát reggel is lehet?

Figyelt kérdés
2-3 hete abba hagytam a tornázást, de fojtatni akarom. Eddig este csináltam, de sajna este most nincs időm szóval reggelre akarom átenni. Reggel ugyan olyan hatékony a torna mint este? kb. olyan hajnal 5:00-5:45 szeretném csinálni (Norbi duci tréning 4. rész és az 1. rész)
2010. nov. 17. 18:49
 1/3 anonim válasza:
Sztem reggel még hatásosabb mint este(legalább is nálam úgy volt).
2010. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig reggel(ébredés után egy kávé,majd torna) tornázom. Egyrészt,mert felpörget,ami reggelről azért kell,meg egyszer azt mondta nekem egy edző,hogy reggelről jobb,mert estére már kicsit belassul a szervezet.


25/N

2010. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Le a kalappal! Nekem még felkelni sem lenne lelki erőm, nem hogy még tornázni is abban az időpontban. :)

Sajnos nem vagyok szakértő, de szerintem annyiban hatékony a reggeli torna, hogy lendületesebb lesz utána a napod, főleg, ha valami táplálót is ettél reggelire.

Amúgy én is Norbira (1) tornázok, bár én este 7 kor. :)

2010. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!