Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fáradtatok még bele?

Bénabéla11 kérdése:

Nem fáradtatok még bele?

Figyelt kérdés

napi legaláb 123123123 kérdés van a fogyókúrák témában és a 99%uk akkora baromság...hát kérdezem én nem fáradtatok még bele az idióta kérdések feltevésébe?!?!?!?


nem kell minden nap megkérdezni hogy "Miért nem fogyok?" vagy hogy "Fehérjediéta?" csak olvassatok el egy előző kérdést...mivel minden nap 234234234 ilyen van...


olvassatok utána egy testépítő oldalon, hogy kell lefogyni mert náluk jobban senki nem tudja hogyan kell gyorsan fájdalommentesen IDIÓTA DIÉTÁK nélkül lefogyni!!!!


ne kérdezzetek több hülyeséget könyörgöm...


2010. nov. 18. 17:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert közbe olvasom az ezotériát :D Ott mindig van valami új XD Amúgy van benne valami amit írsz, de ezen nem lehet változtatni. A kérdések nagy része felesleges vagy csak szimplán hülyeség.
2010. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
A fogyókúra/narancsbőr/gazdagság mind-mind olyan téma amiben a hülye is pontosan tudja a megoldást, de arra vágyik, hogy valami olyat találjon, ami szinte már azzal megoldotta a gondtot, hogy elolvasta, ne kelljen már dolgozni meg szenvedni is. ----> persze, hogy nem jó egy válasz sem, amit a kereső kidob, mert nincs ilyen köztük.
2010. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

sztem rengeteg ember nem tudja hogyan kell ugy enni hogy közben fogyjál és hogy ne éhezz...ezért találják ki ezt a sok baromságot hogy 90 napos diéta...az emberek fogynak tőle az igaz csak azt nem tudják miért...


pedig nem lenne nehéz utánaolvasni

2010. nov. 18. 17:45
 4/66 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyjuk a testépítőket


bakker, mikor fogjátok felfogni, hogy a testépítőknél teljesen más a helyzet, mint átlagos nőknél ? A testépítők előszőr is nagyrészt férfiak, már START-ból nem egyforma a szervezetük a nőékkel, hiszen nekik több izmuk van,magas tesztoszteronszint, stb.

Ezenkívül oké, értem a kérdésed, de kérdek én is egyet: szerinted minden nő olyan akar lenni, mint egy testépítő ? legjobb esetben szálkásan izmos ? (hogy ne legyen az a püffedt izomzsák)


Hát szerintem tévedsz, mert a legtöbb nőnek nem az a fontos, hogy miből veszít, csak legyen vékonyabb. És ezenkívül meg már mondtam: nekünk sokkal nehezebb megőrizni az izmokat, mivel alapból kevesebb az izmunk


S még valamit, "béla": a fogyás nem fájdalommentes. Nem véletlenül mondják, hogy a szépségért meg kell szenvedni. Nálunk nőknél más a helyzet, mint férfiaknál, szerintem inkább ne szólj bele, mert nem vagy női testben, nincsen több zsírraktározó hormonod(ahogy nekünk van), sokkal könnyebb nálad a zsírvesztés, ezenkívül a férfiak alapból nem szenvednek szinte semmibe. De nőknél más a helyzet és aki ellentmond nekem az egy boldogtalan és elhízott nő, már ne haragudjon meg, de aki lefogyott az tudja, hogy nem fájdalommentes.


Aki még elhiszi, hogy fájdalommentes dolgok léteznek, amik ráadásul egy rendkívüli alakkal áldanak meg, az még olvashatja a meséket.....

2010. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
Itt nem ezzel van a probléma. Amúgy meg nem hiszem el, hogy ennyire különböznek a nők, hiszen egy "faj" vagyunk! Úgy beszélsz a nőkről mintha ők valami földönkívüliek lennének. De mint írtam itt nem ez a probléma. Itt az a gond, hogy nincsenek tisztában az alapokkal, a saját testük biológiájával. Ilyen zsírt izommá alakítás meg, hogy ő nem akar izmos lenni meg stb stb... ha egy kicsit olvasnának máris tudnák hogy a zsír=izom és, hogy nincs olyan, hogy szálkásító illetve tömegelő edzés. Minden a kaján múlik, ez van. De ez csak egy pár példa volt, amit egy minimális odafigyeléssel el lehetne kerülni. Mert még egy dolog, hogy felteszi a kérdést olvasás nélkül, de az már igazán szívás, ha egy ugyan olyan hozzá nem értő válaszol a kérdésére, mint ő.
2010. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

nem erre gondoltam, hanem arra hogy a helyes táplálkozásról és fogyókúrákról rengeteg cikk van fent ezeken az oldalakon...és nem holmi szóbeszéd vagy valami sztár fogyókúrák alapján lettek megirva, hanem tudományos alapon érvekkel alátámasztva...


ha megnéztél volna egy testépitő oldalt látnád hogy azok az igazságok nem csak a testépitokre vonatkoznak...értelmesen és ÉRVEKKEL vannak alátámasztva a dolgok...


és igenis lehet fogyni fájdalommentesen!

2010. nov. 18. 18:19
 7/66 A kérdező kommentje:

köszönöm Saten...

ugylátszik neked mindenki megköszön valamit itt a topikokban:D

2010. nov. 18. 18:21
 8/66 anonim ***** válasza:

hát pedig nem mondott hülyeséget a kérdés írója, azzal, hogy keressenek fel egy testépítős oldalt.

A testépítés nem csupán a tömegnövelésből áll, hanem bizonyos időnként ők is nagyon kemény diétát tartanak. És ez a testépítő nőkre is vonatkozik, az ilyen oldalakon, sok-sok diéta is található. Amik mellesleg nem a 90 napos sz@rságokról szólnak, hanem egészséges diétáról!


22L

2010. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
Szívesen. Jó amúgy itt most nem azt akarom persze mondani, hogy én mennyire profi vagyok benne (ha ezotériába lennénk mondanám XD) de nem vagyok lusta utánaolvasni a dolgoknak. 30kg-ot fogytam 3 évvel ezelőtt, most sikeresen híztam 10 kg-ot. Nincs olyan, hogy lehetetlen, csak ésszel kell csinálni és kitartóan. Ott a tesztoszteron.hu ami átlag embereknek szól, nem kell megijedni a kigyúrt csávókáktól a képeken.
2010. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
azé ott az ezotériatopikban is vannak ám elég durva dolgok:Dsőt!!!
2010. nov. 18. 18:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!