Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele? Milyen...

Hogyan kezdjek bele? Milyen legyen az étrendem?

Figyelt kérdés
Szóval eddig össze-vissza zabáltam hogyan álljak át? 10kgot kéne legalább fogynom. Csokikat,fagyikat meg kenyérféléket szeretem nagyon. Eddig gyümit/zöldséget nem nagyon ettem. A főtt kaját megeszem az éehet főzelék meg zöldség leves akkor is. 16 éves lány vagyok 156,5cm / 62kg szerintetek?
2011. okt. 8. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

csokit, fagyit hagyd el

kenyérfélét teljes kiőrlésű kenyér reggelire kell, persze 1-2 szelet de jó minőségű szénhidrát szóval egyél nyugodtan

gyümölcsöket és zöldségeket egyél

főzelékkel nincs semmi gond nem kell agyoncukrozni

csinál pl rizseshúst párolt répával, borsóval és keverd össze vele így megfogod enni

mindenhez próbálj meg enni zöldségeket pl töltött paprika, rakott ételek (pl rakott krumplira tegyetek paradicsom, hagymakarikákat két spr krumpli közé spenót stb

16 évesen nehogy koplalj nem szabad mindenből egyél csak csináljátok egészségesebben

2011. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!