Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok,162-163...

14 éves lány vagyok,162-163 cm magas és 60 kg. Szeretnék minél hamarabb lefogyni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Foleg a hasamat illetve lábamat szeretném formálni.Naponta ha csinálok 100 felulést annyi elég hogy eltunjon a felesleg a hasamrol?Vagy csináljak még mellete valamilyen más gyakorlatot is?

Amugy most kezdtem el konditerembe is járni.Kb másfél orát tornázok (abbol 40 perc szobabicikli),és persze probálok odafigyelni arra is, hogy mit eszem.Jo ez így?


2010. nov. 18. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A felüléssel vigyázni kell ám. Ne legyen teljes felülés mert tönkremegy a gerinced. Amúgy szerintem a 100 kicsit sok.

Ja és azt tudom még tanácsolni, hogy este 6 után ne egyél.

Viszont a sok biciklizéstől nagyon erős meg vastag lesz a lábad!

2010. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%

Szerintem ne fogyókúrázz és ne költs el egy csomó pénzt a kondira.

Nagyon fiatal vagy, pár év múlva soványabb és sokkal magasabb leszel.

2010. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem meg ne aggódj. :) ne egyél össze-vissza, mozogj valamennyit és kész. én most 17 éves vagyok, de 1-2 éve én is eléggé meg voltam buculva, de lement. :) ez könnyen leadható.:) de azért sok sikert. :)
2010. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokkal magasabb már nem lesz, viszont vékonyabb igen, amint befejeződik a fejlődésed, kb. 19-21 éves korodra. Amúgy nem kell sokat fogynod, kb. 5-6 kg-t, azt meg kis odafigyeléssel és a sporttal, amit írtál, simán leadhatod.
2010. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóra ne hallgass, tök hülyeségeket írt!

Először is felülésből nem sok a 100, de attól a háj nem fog eltűnni a hasadról, csak a háj alatti izom fog erősödni. Ahhoz hogy a háj is eltűnjön, az étkezési szokásokon kell változtatni.

Másodszor pedig a biciklizéstől NEM lesz vastag sem a vádlid, sem a combod, semmid sem. Nagyon jó sport. Én 25 kilót adtam le vele, és több mint 10 centit vékonyodott a lábam. Biciklizésnél egyébként a legjobb az, ha a lassú és a gyors tempót váltogatod szabályos időközönként. Én úgy szoktam, hogy 12 másodpercig lassan, aztán 8 másodpercig olyan gyorsan tekerem, ahogy csak tudom. Ezt ismételgetem 20 percen keresztül. Sokkal jobban megizzaszt és hatásosabb is, mint ha folyamatosan átlag tempóban tekernél 40 percig.

2010. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Állítólag 2 hét vízböjttel (2 hétig csak vizet iszol, mást nem eszel, így ketózisba lépsz) le lehet adni 10 kg-ot. Ki próbálhatnád, de akkor számolj is be ide nekem, köszi : D Csak nem szabad megint annyit enni utána, amennyit 60 kg-osan ettél (hisz annyitól már egyszer elhíztál).
2010. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindenesetre elég vastag lábszáram van. :S
2010. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat :)

Utolso elotti válaszolo,hogy értetted ezt a vízbojtot?

Hogy ne egyek semmit 2 hétig, csak vizet igyak?

2010. nov. 25. 16:23
 9/11 anonim válasza:

Szia

Én 2 hét alatt akarok minimum 2 kilót fogyni :P

Sztem csinálj napirendet, amiben leírod h mennyit és mit fogsz mozogni, mit fogsz enni, és mellé azt hogy az hány minusz és hány plusz kalória, és a végén mindenképp minusz jöjjön ki! Sok sikert, én ezt fogom tenni_:)

2010. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem neked bőven elég max. 4-5 kilót leadnod de csak ha nagyon akarod... nem mindenkinek sőt(sz.tem a legtöbbeknek nem) jön be a nagyon v. aránytalanul vékony lányok... 163 centihez 55-56 kiló a normális.... és az szerintem csak szexibbé tesz ha a hasad nem teljesen lapos... persze függ a mell méretedtől is.. ha kissebb akkor inkább a vékony testalkat illik...de ha nagyobb akk. az amit már fent említettem... 14/F
2010. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!