Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le kell fogynom, adnátok...

Le kell fogynom, adnátok tanácsokat, hogy mit hogyan csináljak? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
100 kg, 19 éves, lány
2010. nov. 18. 21:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
előre is köszönök minden váalszt!
2010. nov. 18. 21:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Testmozgás, sok kis étkezés, este szénhidrátmentes vacsora, fehérkenyér és cukor elfelejtve, sok sok ásványvíz.

Könnyű se lesz meg gyors se lesz, de megéri!

2010. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
81%

103 kg voltam 3 éve

elkezdtem fogyózni: heti 4 torna: Béres Alexandra vitalitás CD, nem ettem kenyeret, pékárut semmi ilyesmit, se édesség, süti,semmi. Csak hús (csirke)zöldség,gyümölcs, sajt,virsli, kefír, napi 3-4 liter víz vagy citromlé..

Amikor 80 kg lettem elkezdtem futni, heti 3 alkalom, először 2 km, aztán 4, majd 6 , 8 km, és maradt a torna is.

Így 1 év alatt 37 kg-ot fogytam.

De nem csaltam soha: se csoki se kenyér egy évig.

Eleje nagyon nehéz kb 1 hónapig aztán már nem rossz.

Sok sikert!

2010. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

(Az első vagyok)

Én is hasonlóan csinálom, mint a második válaszoló, csak mivel utálom az aerobikot, így konditerembe járok, a súlyzós edzés jobban bejön. Olyan mozgást válassz amit élvezel, mert különben nem fogod csinálni.

2010. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

( A második vagyok)

Mindenképpen sportolj, tornázz valamit, akkor a bőröd feszes marad és nem fog lógni akkor sem , ha már sokat fogytál.

Én 30 évesen kezdtem,és szép maradt a bőröm, nem lóg sehol, te sokkal fiatalabb vagy, biztos, hogy feszes marad, ha tornázol is.

2010. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mielőtt bármilyen tanácsot alkalmaznál (annak ellenére, hogy nagyon jó, amit a második ír), menj el a háziorvoshoz, mégpedig két ok miatt is:

1 megvizsgál és kivizsgáltat, kizárja a hormonális és cukorbetegségeket

2 regisztrál, hogy mennyi a tömeged és ha esetleg plasztikai műtét kell, akkor a tb finanszírozza ...


ja és + 1 ha fogamzásgátlót szedsz, akkor a nőgyógyászoddal is beszélj és vagy válts tablettát, vagy hagyd abba

2010. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogyni aerob tipusu mozgástól fogsz, nem mástól. Keress rá! 4 hónap alatt 15 kilót adtam le. Ja, és alacsony glikémiás index-ű kaja! Sok sikert
2010. nov. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Próbálkozz hashajtóval
2010. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na tehát leírom érthetőbben:

Ha nincs különösebb genetikai furcsaság benned, akkor arra kell figyelned, hogy a kaja, amit megeszel, ne azonnal "hasznosuljon". Mondok 1 példát. Megeszed a cukrot, vagy a fehérkenyeret. Leér a gyomrodba, a hasnyálmirigy kiokád egy csomó inzulint, és pik-pak elrakja az "energiát". Na de hova?

Itt a lényeg: ha komoly fizikai munka után vagy, és glikogénhiány van az izmaidban, akkor visszatölti az izmokat. Ha nem, akkor a raktárba teszi, azaz zsírrá alakítja.

Ezt meg tudod előzni úgy, hogy olyan kajákat eszel, aminek alacsony a glikémiás indexe. Ilyenkor nem rakja el pik-pak a szervezeted az energiát, hanem sokáig adagolja. És van időd felhasználni.


A már elraktározott zsírt pedig úgy tudod felhasználni, hogy aerob típusú edzést végzel. Hosszan tartó monoton erőltetett gyaloglás pl vag szobabicaj. Nézz utána, mert könnyen átcsap ez kardiovaszkuláris edzésbe, ami Neked most éppen nem kell. (Kb-ra figyelni kell a pulzust meg a légzést.)

2010. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is fogyózok.13 éves vagyok 107 kiló és reggelire lehet enni bármit ebédre kicsit kevesebbet de bármit vacsorára meg minimálisat. édességet nagyon ritkán és keveset. szerintem így lehetne.
2010. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!