Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamelyikőtök kipróbálta már...

Bobherceg kérdése:

Valamelyikőtök kipróbálta már Béres Alexandra diétáját? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam. A módszer nagyon jó, egészséges, hosszú távon is tartható diéta, pontosabban életmódváltás.

Fogyni is lehet tőle, DE számomra nem volt tartható.

Túl sokat kell számolgatni, mert ugyebár meg van adva, hogy x ételből mennyit lehet enni, ha köretként fogyasztjuk, mennyit, ha önmagában, mennyit, ha főzelékként, illetve egy nap hány 30as kód alatti ételt kell enni, hány 30 és 60 közöttit stb.


Akkor kezdtem el, amikor otthon voltam egy hétig, akkor még tudtam kivitelezni, de amikor már suliba mentem, illetve dolgoztam, nem tudtam erre is figyelni.


Emiatt a Norbisat csinálom most (NEM az ő termékeivel), ami hasonló elveken alapszik (alacsony glikémiás indexű ételek fogyasztása), de itt csak arra kell figyelnem, hogy főként 1-es kódú ételeket egyek, délelőtt a 2-es is megengedett.


De amúgy ha tudsz figyelni az adagokra és nagy önfegyelmed van, teljesen jó az Alexandra diéta is.

2010. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Alexandra diétája szuper, minden segítséget megkapsz azáltal, hogy ajánlott adagokat ad meg. Tudományos alapokon fekszik, jól követhető, szóval csupa jót tudok róla mondani. Sok kg fogyás után hónapokig stagnált a súlyom, és ezzel a módszerrel újra beindult a fogyás. :)
2010. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 4. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!