Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez ellen mit tegyek?

Ez ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

mindenkivel megeshet, hogy átesik a ló túloldalára, ez velem is megtörtént.

lefogytam, lassan nem 2 hónap alatt, hanem 2 év alatt 13kg-ot, ami szerintem korrekt, de egyszerűen nem vagyok képes abbahagyni... ötlet?:$

20L (160/49)


2010. nov. 20. 19:58
 1/2 cefreng válasza:
Egyél sok szalonnát sok hagymával sok kenyérrel zsírral és krumplival
2010. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most állj meg, amíg lehet...

168 cm vok, 43 kg... és nem bírok megállni... mert nem vagyok hajlandó többé cukrot enni (ha szülinapoznak visszautasítom stb.), fehér lisztes dolgokat (sosem vásárolok sulibüfében) vagy olyasmit amiről nem tom hogy készül (havi max. 1szer eszek étterembe, akkor is salit. de abba is van olaj (de mennyi?! 2-3 kanálnyi? avgy több, sosem tudhatom) nem eszem semmiféle zsíros olajos dolgot (sült krumpli, rántott hús), csak szénsavmentes vizet iszom, vagy cukor/édesítő nélküli tea, stb.

És tudom hogy baj van... 1,5 hét múlva van időpontom dokihoz, anyuval megyek. Te még most hagyd abba, amíg tudod.

17/l

2010. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!