Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP Hízhattam? :S ááá, nem...

HELP Hízhattam? :S ááá, nem tudom?

Figyelt kérdés

Súlyt tartok (lassan fogytam le 13 kgot 7 hónap alatt, zsírból minimális izomveszteséggel + víz ugye, rnegeteget sportoltam heti 5 alkalom aerob + torna, mindenhová sétáltam, és főleg proteint ettem zöldségekkel), most heti 3szor aerob edzést végzek + ha van időm suli mellett néha torna (heti 2-3). Átlag 1800-1900 kcalt eszem, jó minőségű ch-kat (barnarizs, tk kenyér, korpáskeksz) és gyümik meg zöldségek (min. 20-25 deka mindegyikből egy nap, tízinek és uzsinak gyümi, zöldség meg köretnek főtt ételhez, illetve szendvicsekbe/pirítóshoz/rántottához stb.) Nem eszem túlzottan zsíros, olajos dolgokat (sült krumpli, rántott hús, stb. húst csak pl. párolva) max. DIÓT, mogyit natúrba, nem sózott változatban pl. mogyit. Ritkán eszem cukros dolgokat (cukros lötyiket, kólát nem iszom mert utálom az ízét, sütit, tortát kéthetente kb. 1 max. 2szer ha szülinapozás/névnapozás van)

Tegnap elmentünk bulizni, és csomó tequilat, vodkanarancsot martinit összeittam (tudom h az alkoholban sok a kcal de ritkán bulizok, havonta 1szer és általában csak 1-2 ital, tegnap viszont 5-6 pohár volt) meg ma bnőmnél voltam (ott aludtam) és az anyuja finom pizzás csigát csinált, és megettem egy csomót belőle, (fehérlisztes, tetején sok sajttal), meg sütit is csinált anyuja, abból is ettem csomót (nem illik visszautasítani, mert mondta direkt a kedvemért csinált 2 fajtát is, h biztos szeretem az egyiket, ha a másikat nem, mert csinált egy kakaósat meg egy másik fajtát is... direkt 2-t) és ettem egy csomót, sokkal többet amit pl. szülinapozáskor szoktam.

Hízhatok a piától + a mai naptól? Este 6 után nem eszem sosem, ma sem ettem. Hízhatok pár dekát ZSÍRBAN?

(tom h holnap többet fog mutatni a mérleg a megkötött víz miatt mert a ch vizet köt meg de zsírban hízhattam-e?)

17/l


2010. nov. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beteges a hozzáállásod a súlyodhoz, aki ennyit sportol annak nem kell félnie! Felejtsd el a napot amikor rendesen bekajáltál egy naptól nem fogsz meghízni sőt néha jót is tesz egy kis bűnözés! Jó tanács naponta meg ne méregesd magad, mert annak semmi értelme!
2010. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem igen.:SS
2010. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól hogy két napig elengedted magad még nem fogsz hízni. ha ez így működne akkor aztán mégtöbb elhízott lenne. ha mondjuk egy hétig minden nap 2500 kalóriát eszel és nem mozogsz na akkor már híthatsz.
2010. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
én ugyanígy vagyok mint te.:) mondjuk én csak 9 kilót fogytam, de 1 éve tartom, és nálam is sokszor volt ilyen...én úgy szoktam, hogyha pl. van 2 ilyen napom, akkor ellensúlyozom. Pl. a következő két nap sokkal többet sportolok.
2010. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te komolyan debil vagy ha ennyire nem tudod élvezni az életet a kajamániád miatt.. neharagudj, de csak sajnálni tudlak hogy 17 évesen erről szól az életed :S
2010. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!