Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hízhattam 5 nap alatt 5...

Hogy hízhattam 5 nap alatt 5 kg-t?

Figyelt kérdés

Vasárnap hagytam abba a fogyókúrát, akkor 49 kg voltam, most pedig 54 kg-t mutat a mérleg. Teljesen kivagyok, úgy érzem, hogy tök felesleges volt a fogyókúrám.

Hétfőn, kedden és szerdán voltunk nyaralni és biztos, hogy 2000-nél több kcal-t ettem, de akkor sem érthetem, hogyan mutathat ennyit a mérleg.


2011. aug. 12. 17:44
 1/3 bix ***** válasza:
58%
úgy, hogy valszeg a fogyókúrád nem megfelelő kajával és mozgással párosult, több vizet és "izmot" veszítettél mint zsírt. ennyi. a szervezet szépen utántöltötte a vizet, és a glikogén raktárakat, és tessék, visszament 5 kiló. 5 kiló zsír meglátszana rajtad. ez nem. tádám. érdemes normálisan fogyózni? ááá szerintemsem
2011. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gondolom úgy fogytál, hogy alig ettél. Ilyenkor a szervezeted védekezik és mindent amit megeszel, elraktározza zsír formájában.
2011. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első azt mondja, hogy izmot és vizet "kaptam vissza" a második meg azt, hogy zsírt. Most akkor melyik?

Amúgy nem úgy fogyóztam, hogy nem ettem semmit. Sok fehérjét ettem és kb 1300 kcal-t. Bevallom, hogy voltak olyan napok, amikor csak kb 1000-et, de akkor nem is volt többre szükségem. Nem koplaltam...

2011. aug. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!