Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízhattam egy nap alatt...

Mitől hízhattam egy nap alatt 1,3 kilot?

Figyelt kérdés
Tegnap egésznap ettem 1 almát, pár szem epret,egy nagy tál káposztasalátát, meg kb 1 liter vadasmártást, amiben répán hagymán és tejfölön kívül semminem volt...Ma reggel 1,3 kiloval többet muta totta mérleg:( Mitől hízhattam?
2011. máj. 16. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem híztál, csak nem voltál ma més sz*rni...
2011. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl keveset eszel, akkor a szervezeted tartalékolni kezd, és az így néz ki.

Lehet, hogy sok sót ettél, és ennyi vizet kötött meg. Ez különösen igaz akkor, ha a nagy koplalás mellett nem is iszol eleget!


Nyugi, egy-két nap ésszerű étkezéssel el is fog tűnni a felesleg. :)

2011. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1,3 kg nem sok, sőt jelentéktelen. Ha viszont naponta megy fel ennyi, az már érdekes jelenség. Sportolj/mozogj rendszeresen, és igyál sok folyadékot. :)
2011. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hülyeségtől.

Meg tudod indokolni a tegnapi kajálásodat?

2011. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem lehet ennyit hízni. szerintem csak a sok vizet és salakanyagot tartogat a szervezeted.
2011. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napi szinten a 2-3kg mozgás (fel és le) teljesen normális. Iszol aztán pisilsz, eszel aztán wc, stb. A folyadéknak is van ám súlya, nem is kevés. 1.3kg súlytöbblet még kevés is, ha aznap még nem voltál pisilni, naponta legalább 2kg vizet kéne inni (=2 liter).


Amúgy meg, ne bízzunk már ennyi a mérlegben :) Próbáld ki, hogy máshogyan állsz rá, lazán lehet a testhelyzetből kihozni jópár kilogramm különbséget összehozni. Állj rá, kicsit dőlj előre, rogyaszd meg a térdedet, görbítsd meg a hátad, hasonlók. Össze-vissza fog ingadozni a súlyod :)



A másik meg: ne a súllyal foglalkozz, az nem jelent semmit. A centit nézd. Az izom nehezebb mint a zsír, közben pedig jobban néz ki... Egy sportoló lehet, hogy többet nyom mint te, úgy, hogy egy deka felesleg sincs rajta... A kinézettel és a formával foglalkozz, ne azzal, hogy egy megbízhatatlan mérleg mit mutat :)

2011. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg tegnap estéhez képest reggelre 3 centit nőttem mitől van ez?

Nem kéne naponta mérlegelni, hetente egyszer ugyan abban az időpontban kell. Akkor látszik a folyamat.

2011. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!