Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben mért jó a...

Fogyókúra közben mért jó a mozgás, attól nem csak izmosodsz?

Figyelt kérdés

Most lehet hogy oltári hülyeséget irtam ezzel a kérdéssel, de sok helyen azt olvasom, hogy fogyni szeretnének elkezdjék-e a sportot? És erre az a válasz, hogy IGEN, de ha nekiállsz sportolni akkor attol izmosodni fogsz és hizol még pár kilot, akkor msot mi a jobb? Sport nélkül lefogyni mer akkor a zsír megy le, és utána ráérsz izmositani, vagy diéta mellet fogyozni.

És nem tudom ez hogy van, de ugy olvastam hogy ha valaki sokazt sportol akkor a zsírtömege átalakul izommá??? Nem tudom ez mennyire igaz, vagy férreértettem valamit?

Előfordulhat, hogy a zsír izommá alakul át?


2009. jan. 13. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azert az izmosodassal vigyazzal, sajnos nem jon annyira konnyen az izom, mint amennyire elkepzeled. Gondold csak el aki hajas. Mennyi ido kell hozza, hogy pl. a hasa, gondolom lattal mar hajas hasat szalkassa izmosodjon?????

Magatol nem lesz olyan, attol hogy csak kevesebbet eszik, attol sem.

Lemozgod a felesleget, szoktak mondani. A mozgassal veszitesz kaloriat, keresd meg a neten, hogy melyik mozgassal mennyi kaloriat tudsz lemozogni.

A mozgas egeti a zsirparnakat.

Nezd meg a Rubint Reka honlapjat, olvasgasd es Norbi is sokmindent mesel a sport fontossagarol.

2009. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell a mozgás, mert különben a fogyókúra pont, hogy az izmaidat fogja elemészteni. Vékonyabbnak tűnsz, de ha nem okosan csinálod, csak az izmod lesz kevesebb, a zsírod ugyanannyi.
2009. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Én valahol azt olvastam, hogy amikor 10kg-t fogyunk annak a helyébe 2kg izmot építünk... de ki tudja, hogy ez is mennyire igaz! Amúgy az izomtól ne félj nem jön az olyan könnyen... mellesleg, ha izmosodsz vékonyabbnak tűnsz :D, tapasztalat :)
2009. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan a fogyást rosszul értelmezik.

A fogyás az ha zsírt vesztesz. Sok embernek mindegy hogy mit veszt, csak kevesebbet mutasson a mérleg...

Ergo ha sportolsz fogyi mellett akkor a tükröt figyeld, mert lehet, hogy a súlyod nem úgy csökken ahogy vártad, közben a tükör szerint meg nagyon jól nézel ki. Gondolkozz le rajta. Itt hozzá egykis segítség: [link]

2009. jan. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!