Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erőseb betartott fogyokúra és...

Erőseb betartott fogyokúra és mozgás melett milyen édességet. Esetleg kis kekszikét lehetne enni? Valami jó kis recept vagy iylen " null kaloriás keksz"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 10:22
 1/10 A kérdező kommentje:

és vmi édes féle.. ne ilyen korpakekszet :D

(bocs a kérdésekben írt helyesírási hibákért)

2011. márc. 4. 10:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Én natúr joghurtot szoktam összekeverni egy teáskanál mézzel (mesterséges édesítőt nem eszem), egy kevés fahéjjal és valamilyen fagyasztott (vagy friss) gyümivel, amit villával szétnyomkodok vagy turmixolok.
2011. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hmm

nemrossz ötlet :D

köszönöm szépen a választ

mindenképpen ment a pont

csak, nekem iylenkor olyan érzésem van, h ok h tele vagyok de.. nem érzem azt h mégis tele, mert nem ettem semiféle kenyeret.. és akkor teljes lenne, de nem szabad kenyeret ennem, és ezért gondoltam hátha iylen keksz létezik, ami búzás kaja,de nem is szabad ennem búzát

csak.. értitek :D:D

ha tudtok vmi jó kaját

örömmel várom

és pontozásra kerül a sor D:

2011. márc. 4. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pár darab győri kekszet megeszel, attól nem lesz bajod, pláne ha rendesen mozogsz is mellette. Vagy ha nagyon aggódsz miatta, aznap mikor édességet eszel, mozogj + fél órát..
2011. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy egyél dietetikus kekszet.
2011. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Van még egy ötletem. Rendelj norbis sütit, mondjuk heti 1-szer. update1.hu Kiszállítják.

Amúgy szerintem is a mennyiségen van a hangsúly. Napi 2 db keksztől nem lesz bajod, ha a kalóriatartalmát beszámítod a napi étkezésbe.

De: miért nem ehetsz semennyi kenyeret? Milyen módszerrel fogyózol? Nem biztos, hogy jó vége lesz, ha ennyire megvonod a szénhidrátot. Amint abbahagyod a fogyózást, beindul a jojó. Szerintem 2-3 napontként kellene 1-1 szelet kenyeret enned reggelire. De nem akarok beleszólni, csak tanács és vélemény. Esetleg egyél szénhidrátcsökkentett kenyeret. Láttam már ilyet Sparban, bagett, nem is volt brutálisan drága, talán 60-70 Ft, de nem emlékszem. Megkóstoltuk, semmi extra, normális íze van. Meg norbis is van (ahol a süti), egy nagy bagettben (akár két evésre is elég) 18 ch van, és 150 Ft.

2011. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A diabetikus kekszet cukorbetegeknek találták ki, nem fogyókúrázóknak! Igaz, cukor nincs benne, de szénhidrát igen, és a kalóriatartalma sem kisebb, mint a normál keksznek, csak el kell olvasni a papírját. Vagyis: pont annyira hízlal. Aki ezt nem veszi figyelembe, saját magát veri át.
2011. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen még a válaszokat. ment a pont midnenkinek

és a paleolit táplálkozásra fektetek most hangsúlyt, azéárt nem ehetek semmiféle kenyeret

2011. márc. 4. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:

zabpelyhes keksz:

-kókuszreszelékkel+mézzel

-fahéjjal+mézzel

-gyümölcsökkel (főleg:alma, aszalt szilva, aszalt megy, aszatl áfonya, kiwi, naranacs, mandarin)

-gyömbérrel

dióval, mogyoróval, mandulával+mézzel

-mákkal+mézzel

zabpelyhes sütemények: almás-fahéjas, narancsos fahéjas, többféle gyümölcsökkel

zabpelyhes túrógombóc

zabkorpából készített tejbegríz

köles/kuszkusz kókusszal/mézzel/gyümölcsökkel

zabpelyhes palacsinta túrótöltelékkel/gyümölccsel

túrótorta/joghurttorta/kefírttorta gyümölcsökkel

zabkása-gyümölccsel/magvakkal/mézzel/fahéjjal

joghurt/kefírt/túró mézzel/gyömölccsel

alma, banán sütve túróval töltve

étcsoki olvasztva-túróra öntve, almát belemártogatni

szendvics: kenyér-alá karikára vágott alma-rá túrókrém-olvasztott simakakaó v étcsoki

2011. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

húha.. ezek elég jó receptek

főleg az első recept (:

kipróbálásra kerül (:

köszönöm, ment a pont (:

2011. márc. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!