Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,173 cm, és 80...

13 éves vagyok,173 cm, és 80 kg. Nagyon szeretnék fogyni, de nincs se akaraterőm, se kitartásom. Ha valakinek van ötlete, ugye segít nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne leadni egy olyan 10 kilót(minimum) mert teljesen az egézségem rovására megy. Csíkos a bőröm, és az a fiű sem szeret,akit imádok emiatt.

SEGÍTSETEK!!


2009. jan. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha se akaraterőd, se kitartásod, akkor semmi remény, sajnos.

Szedd össze magad, és koncentrálj arra milyen is lehetnél csinosan, egészségesen, milyen jó lesz majd, ha megcsinálod! Ha ezt sugallod, szugerálod magadnak, talán erőt merítsz.

Sok sikert, próbálj valakit találni, akivel együtt elkezditek.

2009. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyel ugyanannyit, de mozogj tobbet

nekem pl a hastanc nagyon bejott, aktiv mozgas, otthon is csinalom, onbizalmat is ad, es formal is.

es a mozgasod is szebb lesz.

ha ugyanannyit eszel, de tobbet mozogsz-->fogyás


vagy barmit sportolhatsz, ami tetszik, és még uj emberekkel is megismerkedhetsz, csak azert mondtam a hastancot, mert nekem az jott be.

(ott vannak olyan mozdulatok, amik kimondottan csak a husiknak allnak jol, es vannak olyanok is, amik kimondottan csak a csontiknak, szoval mindenki megtalalja onmagat. )

2009. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hozd magad kényszerhelyzetbe, amikor kénytelen vagy mozogni. Pl felmész egy hegyre, csak kirándulás céljából, onnan aztán nem lehet kiszálni, kénytelen vagy lefelé is jönni, akármilyen fáradt vagy. Lényeg, hogy ilyen dolgokat keress, amit akkor is muszáj befejezni, ha éppen nem akarod.

A másik, hogy elmész valamiylen edzésre. Nagyon sokat segít, ha az emberben felébred a versenyszellem, illetve ha az edző ordibál feletted, hogy vonszold gyorsabban magad. Keress valami olyat, amit szeretsz. Emelett kérj segítséget, mondd meg szüleidnek, hogy akkor is cipeljenek el az edzésre, ha a földön fetrengsz és hisztizel, hogy nem akarod:)

2009. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha BKM-i vagy keress meg privát és megbeszéljük, hogyan tudok segíteni az étrendedben,hogy helyesen és egészségesen étkezz. De mozogni is kell. Az akaraterő és kitartás hiányra pedig csak egy rabszolgahajcsár a megoldás, aki rendszeresen ellenőriz.

Dietetikus

2009. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanilyen típus voltam mint Te. Sokszor elkezdtem diétázni, mozogni, meg kitűztem, hogy én mostantól nem eszek édességet, de 1 hét után mindig feladtam. De felmérgeltem magam, hogy nem igaz, hogy ennyi kitartás nincs bennem, és mindenki csinosabb lesz lassan nálam. És rájöttem én is oylan akarok lenni. Csak ez lebeg a szemem előtt, hogy csak kicsit kell megerőltetenem magam, megteni az első lépéseket és menni fog. Mindig az eleje a legnehezebb, aztán mikor már belekezdtél belegondolsz, hogy ha most abbahagyod, akkor 1 hétig feleslegesen kínoztad magad! Én Béres Alexandra 200% című Dvd-jére tornázok, nagyon jó hangulatú, lehet sokat nevetni rajta, és nem is annyira fárasztó, szóval simán végig tudod csinálni. És nem lesz kudarc érzeted mint a többi agyonig hajszoló tornáknál, ha a felénél azt mondod nem megy tovább. Próbáld ki ezt a Dvd-t és csináld minden nap! Remélem Neked is lesz kitartásod! Sok sikert!:)
2009. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!mindent ki fogok próbálni!!:)

szép napot!

2009. jan. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!