Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy lassan...

Létezik olyan, hogy lassan egy hónapja rendszeresen tornázok és ugyanannyi kiló vagyok, de láthatóan vékonyabb?

Figyelt kérdés
Vagy csak beképzelem, hogy vékonyodtam?
2009. jan. 14. 11:58
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem,nem:)Ilyen tényleg van..centikben látható az eredmény!Szerintem még tartja a szervezeted a vizet..de folytasd tovább,ne aggódj,nemsokára már a mérleg is mutatni fogja:)Sok szerencsét!!
2009. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az izom nehezebb, mint a zsír, tehát ha izmosodtál akkor szebb lett az alakod, de a súlyod mégis lehet ugyanannyi, mint volt.
2009. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés hatására izmosabb lettél, ami nehezebb a zsírnál. Tehát vékonyabb vagy, de mivel az izom nehezebb a zsírnál, maradtál ugyanannyi kiló. (Ezért egyáltalán nem a kiló számít...) :)
2009. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak igy tovább a tornával! Véleményem szerint kitűnő kiegészítése a tornának a gyógytea, mivel nem elég csak tornázni, méregteleníteni is kell. Vízhajtó, méregtelenítő teakeverékeket vehetsz a drogériákban. De a sima csalántea és a borsmenta teák is kitűnőek.
2009. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A tükör számít nem a mérleg!
2009. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt kardió edzéseket csinálok, amelynél a lényeg, hogy nem szénhidrátból, hanem zsírból égetek. Így a fogyás, nem feltétlenül gyors, de nagyon látványos cm-ekben mérve. A zsírszövet nagyon könnyű, tehát mondjuk, ha 2 kg-ot zsírból fogysz, az azonnal látszik.

Petranova

2009. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Formálódik a tested, de ha meg akarsz bizonyosodni, szerintem centivel mérd magad. Annak idején én is ezt csináltam és jó érzéssel töltött el
2009. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Uuu ezeknek a válaszoknak úgy örülök, mert 4 napja kezdtem tornázni én is és mellette egészségesen étkezem és remélem nálam is beválik ez a dolog:) am bocsi h írtam ide:$ de sztem is centivel mérd én is megmértem magam és majd 1 hónap múlva megint:)
2009. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi a válaszokat! Megkönnyebbültem!:)
2009. jan. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!